soray píše:Jestli je hodně "jetá", tak spíš DJ čistič a v případě nutnosti přiředit vodou. Gliptone je také super, ale podle mne vhodnější spíš na trochu udržovanější kůži, nevyčistí toho tolik jako DJ.

Já bych to obrátil: Vždy ředit vodou nejméně 1:1 a v případě nutnosti za zvýšený opatrnosti použít neředěnej koncentrát.
Od counterct
Pánové vyčistil jsem kuzi na bmw e39. Pote namazal slonim tukem, akorát se mi nelibi jak je to vic leskly než matný, jak sundat slona? A namazat potom třeba dj sealantem?
Od mario-fm
Ja treba davam nejprve mleko pak slona a nakonec sealant. Ale poradne to vmasiruju a pockam az se to vsakne a utru prebytek uterkou a leskle to nijak moc nemam ale je pravda ze mam svetlehnedou barvu a na te to moc videt neni treba v porovnani s cernou

Sent from my iPhone using Tapatalk
Od Sammael_RS
Já použil set od doda a prvně jsem ji vyčistil, pak slona kterého jsem nechal dvě hoďky působit. Ačkoli jsem to přetřel suchou utěrkou, tak to bylo lesklé. Nicméně sealant tomu pomohl a kůži krásně zmatnil.
Zdravím. Mám Volvo S40 2005, světle šedá kůže. Sedačky jsem vzal barvou colourlock - výsledek super. Navrch jsem na ní nepoužil Versiegelung, ale Dodo Juice sealant, který už jsem měl předím doma... Ale výsledek je, že je kůže taková jakoby lepkavá a po pár týdnech zbarvená od oblečení. Chtěl jsem tedy dokoupit Versiegelung a zkusit to uzavřít s ním, ale pak jsem narazil na Colourlock Colour Stop který je přímo na světé kůže proti zabarvení, tak váhám jesti nevzít rovnou to... Máte s tím Colourlock Colour Stop někdo zkušenost?
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Nissan 350Z Nogaro red

já koukám taky hlavně do německa... […]