#47991
soray píše:Jestli je hodně "jetá", tak spíš DJ čistič a v případě nutnosti přiředit vodou. Gliptone je také super, ale podle mne vhodnější spíš na trochu udržovanější kůži, nevyčistí toho tolik jako DJ.

Já bych to obrátil: Vždy ředit vodou nejméně 1:1 a v případě nutnosti za zvýšený opatrnosti použít neředěnej koncentrát.
Od counterct
#51671
Pánové vyčistil jsem kuzi na bmw e39. Pote namazal slonim tukem, akorát se mi nelibi jak je to vic leskly než matný, jak sundat slona? A namazat potom třeba dj sealantem?
Uživatelský avatar
Od mario-fm
#51673
Ja treba davam nejprve mleko pak slona a nakonec sealant. Ale poradne to vmasiruju a pockam az se to vsakne a utru prebytek uterkou a leskle to nijak moc nemam ale je pravda ze mam svetlehnedou barvu a na te to moc videt neni treba v porovnani s cernou


Sent from my iPhone using Tapatalk
Od Sammael_RS
#51675
Já použil set od doda a prvně jsem ji vyčistil, pak slona kterého jsem nechal dvě hoďky působit. Ačkoli jsem to přetřel suchou utěrkou, tak to bylo lesklé. Nicméně sealant tomu pomohl a kůži krásně zmatnil.
#62327
Zdravím. Mám Volvo S40 2005, světle šedá kůže. Sedačky jsem vzal barvou colourlock - výsledek super. Navrch jsem na ní nepoužil Versiegelung, ale Dodo Juice sealant, který už jsem měl předím doma... Ale výsledek je, že je kůže taková jakoby lepkavá a po pár týdnech zbarvená od oblečení. Chtěl jsem tedy dokoupit Versiegelung a zkusit to uzavřít s ním, ale pak jsem narazil na Colourlock Colour Stop který je přímo na světé kůže proti zabarvení, tak váhám jesti nevzít rovnou to... Máte s tím Colourlock Colour Stop někdo zkušenost?
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]