Od martina4
#61881
Ahoj, predem se omlouvam,ze tu pisi o sedacce z domu. Zajimalo by me zda se daji pouzit pripravky na kuzi co jsou urceny na auta i na domaci sedačku? V aute mam hadrene. Pokud ano ktery cistic je účinný a nejake osetreni? Dekuji
Od HonzaD
#61891
Včelí vosk na moderní novou zalakovanou kůži není dobrý, nemá se kam vpít a auto akorát zamatláš, na starších autech je to něco jiného. A věř mi, že sedlářství mi není cizí a že jsem si toho lecos z hověziny ušil. Tam je přírodní balzám na kůži s včelím voskem bezkonkurenční, mám rád např. "Balzám na kůži BANG". Pochopitelně mě tenhle kdysi napadlo na autosedačkách vyzkoušet... :grimacing:

Sedací souprava do interieru vůbec zalakovaná být nemusí, nedává moc smysl na ni patlat drahé sealanty, tam vezmi klidně syntetický balzám (třeba "sloní tuk" na shopu) nebo třeba zmíněný přírodní balzám.
Uživatelský avatar
Od yankee31
#61892
BANG jsem používal už na Vision z roku 94, teď na Accord 05 a boty a bundu, ta lehce medová vůně v autě je prostě boží. jak je to s lakovanou kůží netuším
Od Petra_
#63586
Ahoj, taky se zeptám. Pořídili jsme krémovou koženou sedačku původně z Ikea, ale koupili jsme ji na inzerát za desetinu ceny a má už něco za sebou. Na vyčištění mě napadl set od Colourlocku, tím nic nezkazím, ne? Dále ale pátrám, jak na renovaci. Sedačka je v jedné části dost odřená. Prý jsou na to nějaké tmely, ale to je asi jen na praskliny, že? Jde nějak řešit odření? Díky :)
412C8C76-65C8-4E17-845A-E4A4EB7B4BCF.jpeg
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]