Zanyder ZS-101 set na údržbu kůže

Uživatelský avatar
mathyas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: 26 srp 2011, 08:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

WildT: Myslím si to samé ale jak vidíš... Taky jen kroutím hlavou..
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel a detailingu

Profesionální služby, dlouhodobé ochrany vozidel, opravy kůže

http://www.matejveprek.cz
Uživatelský avatar
paveld
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 28 pro 2012, 23:26

Já bych měl dotaz přímo k tomu přípravku na kůži - umí si poradit i se starší tvrdou kůží? Zvládne ji vyživit a změkčit nebo je na to potřeba už něco jiného?
Uživatelský avatar
mathyas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: 26 srp 2011, 08:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Dle našich zkušeností, ale i zkušeností klientů lze u starších vozidel docílit změkčení, především díky důkladnému vyčištění barvy kůže, která když je zašpiněná nebo zamaštěná, tak může být tvrdší/gumovější. Další obnovu barvy zvládne impregnace.

Doporučuji však následující postup:
vyčistit kůži, nechat delší dobu vyschnout po čištění a pak důkladně naimpregnovat. Tento postup doporučuji cca po měsíci opakovat pro optimální výsledek a co nejnižší zatěžování barvy invazivními zásahy.

Pokud je kůže vyloženě tvrdá jak kámen, používáme již rok u velmi poškozené barvy vysušením olejový změkčovač, který bychom cca do půl roku chtěli dát na stránky k dispozici, testujeme nyní jak se "změkčení" bude chovat při dlouhodobější údržbě setem a zatím jsou výsledky velmi dobré, a zkouší jej i několik klientů, tak čekáme i na jejich zpětnou vazbu. Tento olej je použitelný, nebo lépe řečeno má opodstatnění až u extrémně tvrdé až zchátralé kůže.
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel a detailingu

Profesionální služby, dlouhodobé ochrany vozidel, opravy kůže

http://www.matejveprek.cz
Uživatelský avatar
mathyas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: 26 srp 2011, 08:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

mario-fm píše:Trosku OT diskuze se Vam tu rozjela :D melo by to tu byt o produktech
Pani/slecno narkla jste Mateje ze nema dukazy o tom ze jeho prace,pripravky apod. funguje ale mate dukaz ze ne? Sem s recenzi setu na kuzi.

Admin by to tu mel trochu uklidnit.

Jak se snasi balzam se slonem?
Nebudou nejake sample baleni pro vyzkouseni?

Balzám slona nepotřebuje, protože je dostatečně odolný vůči vlhkosti. Nepotřebuje ani jiné další podpůrné přípravky, zvládá výborně ochránit i před obarvením od oděvů.

Údržba je mozná po několik měsíců pouhou vlhkou útěrkou, z toho vyplývá, že balzám slona asi vypudí.
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel a detailingu

Profesionální služby, dlouhodobé ochrany vozidel, opravy kůže

http://www.matejveprek.cz
Uživatelský avatar
paveld
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 28 pro 2012, 23:26

Dík za odpověď, o tom setu jsem dost uvažoval v minulosti, ale pak jsem zkusil autoglym a swissvax... a možná trochu chyba :-(.
Změkčovací olej jsem zkoušel od Colourlocku a pomohl hodně málo - je to, co budeš nabízet, na podobnym principu - pokud máš srovnání s tímhle?
Uživatelský avatar
mathyas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: 26 srp 2011, 08:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Dělali jsme interiér v Mercedes-Benz SL R129 a tři interiéry v BMW 5 E39 a zkoumali po zaschnutí oleje o kolik kůže změkla tak, že jsme majitelům dali sáhnout a čekali na jejich reakci a potvrdili, že je kůže měkčí, ta potom prošla několika čistícími kůrami a vzhledem k tomu, že majitelé na nás neustále někoho odkazují a kůže je dnes již o poznání měkčí než byla, tak bych řekl, že to funguje dle očekávání.

Koncem listopadu se nám mají všechny vozy vrátit na kontrolu, pak se rozhodne o dalším osudu tohoto přípravku. U mě v autě mi kůže drží pořád měkká, tak očekávám stejný výsledek i u klientů.

Všichni klienti pravidelně udržují kůži setem Zanyder, tedy vlastně ještě Zanyder to nebyl, ale obsah je bez změny.
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel a detailingu

Profesionální služby, dlouhodobé ochrany vozidel, opravy kůže

http://www.matejveprek.cz
Uživatelský avatar
paveld
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 28 pro 2012, 23:26

OK, pokud to bude časem v nabidce tak o tom zapřemejšlym. Set na údržbu zkusim časem určitě :-).
Rescator
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 26 říj 2013, 00:58

mathyas píše:Dělali jsme interiér v Mercedes-Benz SL R129 a tři interiéry v BMW 5 E39 a zkoumali po zaschnutí oleje o kolik kůže změkla tak, že jsme majitelům dali sáhnout a čekali na jejich reakci a potvrdili, že je kůže měkčí, ta potom prošla několika čistícími kůrami a vzhledem k tomu, že majitelé na nás neustále někoho odkazují a kůže je dnes již o poznání měkčí než byla, tak bych řekl, že to funguje dle očekávání.

Koncem listopadu se nám mají všechny vozy vrátit na kontrolu, pak se rozhodne o dalším osudu tohoto přípravku. U mě v autě mi kůže drží pořád měkká, tak očekávám stejný výsledek i u klientů.

Všichni klienti pravidelně udržují kůži setem Zanyder, tedy vlastně ještě Zanyder to nebyl, ale obsah je bez změny.
Ano, všichni se sejdeme na svolávací akci u MV.
Děkujeme za krásnou pohádku na dobrou noc a běžte už spinkat.
A jak napravit reputaci, koukám že se na tom už začalo pracovat a vymýšlet další historku s zápletkou o svolávací akci.
Nepoučitelný pohádkář.
Že bych měla najednou pravdu? Že žádné bezpečnostní listy nejsou!!! A to jsem četla slova osobně se postarám atd. Mohl to říct rovnou že, mám pravdu ale to by asi nebylo ono. Časem na to také přijdete.
Uživatelský avatar
mathyas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: 26 srp 2011, 08:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Určitě, budeme se těšit ;)
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel a detailingu

Profesionální služby, dlouhodobé ochrany vozidel, opravy kůže

http://www.matejveprek.cz
Uživatelský avatar
mathyas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: 26 srp 2011, 08:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Rescator píše:
mathyas píše:Dělali jsme interiér v Mercedes-Benz SL R129 a tři interiéry v BMW 5 E39 a zkoumali po zaschnutí oleje o kolik kůže změkla tak, že jsme majitelům dali sáhnout a čekali na jejich reakci a potvrdili, že je kůže měkčí, ta potom prošla několika čistícími kůrami a vzhledem k tomu, že majitelé na nás neustále někoho odkazují a kůže je dnes již o poznání měkčí než byla, tak bych řekl, že to funguje dle očekávání.

Koncem listopadu se nám mají všechny vozy vrátit na kontrolu, pak se rozhodne o dalším osudu tohoto přípravku. U mě v autě mi kůže drží pořád měkká, tak očekávám stejný výsledek i u klientů.

Všichni klienti pravidelně udržují kůži setem Zanyder, tedy vlastně ještě Zanyder to nebyl, ale obsah je bez změny.
Ano, všichni se sejdeme na svolávací akci u MV.
Děkujeme za krásnou pohádku na dobrou noc a běžte už spinkat.
A jak napravit reputaci, koukám že se na tom už začalo pracovat a vymýšlet další historku s zápletkou o svolávací akci.
Nepoučitelný pohádkář.
Že bych měla najednou pravdu? Že žádné bezpečnostní listy nejsou!!! A to jsem četla slova osobně se postarám atd. Mohl to říct rovnou že, mám pravdu ale to by asi nebylo ono. Časem na to také přijdete.
I kdybych napsal nevím co, tak si z toho uděláte konspiraci a senzaci.

Stále jste se nepodepsala inteligentní osobo...

Napadání a dětinské provokování... Vše na co se zmůžete?
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel a detailingu

Profesionální služby, dlouhodobé ochrany vozidel, opravy kůže

http://www.matejveprek.cz
Odpovědět