Doporučení na renovaci kůže

Odpovědět
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

LS: Je tak náročné, když přijdu do nějaké společnosti lidí, nejprve nastudovat pravidla, jak se v této společnosti chovat? Já tohle fakt nechápu :unknw: Vám by se taky zřejmě nelíbilo, kdybychom na vaše stránky vyvěsili reklamu na DC, potažmo DS. Pravidla jsou hned na začátku, aby je nikdo nepřehlédl, ale vidím, že je to stejně houby platné. Mimo jiné se tam píše

"V případě zájmu zveřejnit na fóru DETAILINGCLUB.CZ jakoukoliv formu reklamy mimo níže uvedené, kontaktujte administrátora. Odkazy na zajímavé stránky a eshopy (včetně eshopů členů detailingclub.cz) zaměřené na detailing jsou povoleny v podpisu uživatele.".

Partnerství se nebráníme, naopak vítáme, protože to dle mého názoru může přinést výhody pro zdejší členy. Jenže to musí být snaha se domluvit jako lidé.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Kingswood
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: 10 kvě 2015, 21:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Vzhledem k tomu že jsem se teď pochlapil a sehnal konečně pořádný interiér a mám ho zatím v obýváku, tak bych rád nepodcenil péči. Tak jdu rovnou sem pro radu.

Jedná se o BMW M3 walknappa kůži ve světlé barvě (kiwi). Interiér už má nějaký věk, ale stav je celkem pěkný, klasicky opotřebená místa mají něco za sebou, jinak moc poškození nevidím. Nicméně bylo by třeba vyčistit a pak bych rád držel ochranu a výživu kůže.
Někde jsem četl že BMW dává na kůži čirou vrstvu sealantu, a tím pádem nemá jejich kůže moc smysl impregnovat tukem apod. Má s tím někdo zkušenosti?
A to samé, jaký použít čistič, aby mi nebral barvu?

Koukal jsem na Swissvax, tam asi nejde udělat chybu, ale obávám se že ten první set by hned zahučel do prvotní péče, než půjde interiér do auta. Jak jsou na tom přípravky od dodo a chemical guys a případně meguiars?

Díky ředem za veškeré rady
„Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec.“ Jan Werich
BMW E46 320ci http://love4bmw.wordpress.com

Obrázek
Uživatelský avatar
c4eX6
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 93
Registrován: 23 led 2015, 09:31
Bydliště: Brno, Praha

Já používám Dodo Juice Supernatural Leather Cleaner a Dodo Juice Supernatural Leather Ultra-high Performance Sealant v interiéru svého BMW (světlá kůže Nevada Perf./beige) a musím říct, že těmto přípravkům opravdu není co vytknout, jak na sedadlech, kde je použita taková tvrdší kůže, tak na palubce a dveřích, pod okny, kde je použita taková jemňoučká kůže zafungovalo tohle kombo naprosto perfektně a až jsem čuměl, jak po vyčištění tím čističem interiér prokoukl (a to jsem ho asi 14dni predtim cistil cisticem od Renapuru)! Je to jediný prostředek s kterým jsem byl schopen sundat zamodření od riflí bez námahy. Co se týče toho sealuntu, taky super, kůže je pak krásně matná a neklouzavá, jak z továrny.
KaPi87
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 16
Registrován: 10 kvě 2015, 11:27
Bydliště: Domažlice
Kontaktovat uživatele:

Nemáte náhodou někdo zkušenost s tímto setem? Nevypadá to špatně...
http://www.peceokuzi.cz/o-kuzi.php?id=18
Uživatelský avatar
Feri
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 767
Registrován: 10 črc 2013, 12:38
Bydliště: Brno

Vypadá to jako Colourlock set - přebrandovaný a s přirážkou :D
Ale tipuju to podle lahvičky, balení atd...
http://www.detailingshop.cz/sety-na-kuz ... -kuzi.html - vem tohle, mám vyzkoušeno a funguje dobře (za ty peníze) ;)
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Prvni prispevek a NAHODOU se pta na zkusenost s nejskym neznamym setem :D
KaPi87
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 16
Registrován: 10 kvě 2015, 11:27
Bydliště: Domažlice
Kontaktovat uživatele:

wildT: Věř mi, že kdybych chtěl udělat nějakou reklamu,tak bych si na tom dal víc záležet 8-) Fórum pročítám už pár týdnů, zatím jsem vždy našel odpověď, takže nebyl důvod přispívat... Už nějaký čas se ale rozhoduju, co nejlepšího zvolit na kožené sedačky - proto ten dotaz :smile: Ale asi stejně vyberu čistič a sealant od DJ.
Uživatelský avatar
refresh
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 44
Registrován: 27 dub 2015, 12:59
Bydliště: okr. Lbc

Ahoj, prosím o malou radu ohledně vyčištění a ošetření kož.interieru.
Když zvolím čistič DJ Supernatural leather cleaner, slona, jaký se dá použít sealant-než zvolím taky DJ, jde mi o to jestli se dá zvolit něco cenově dostupnějšího, co by v téhle kombinaci fungovalo stejně dobře.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Dobře funguje i Q2 LeatherCoat, jen nemá až tolik matný efekt.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Dalsi moznosti je koupit si Dodo s nekym napul, protoze tech 250 ml je tak na 20-30 interieru. Ja jsem kozenych aut delal jen par (dohromady asi 6x) a mam pocit ze to mam porad plny.
Odpovědět