Kůže - pořadí produktů?

Odpovědět
bigtwin_jirka
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 103
Registrován: 01 bře 2015, 12:18

soray píše:Jestli je hodně "jetá", tak spíš DJ čistič a v případě nutnosti přiředit vodou. Gliptone je také super, ale podle mne vhodnější spíš na trochu udržovanější kůži, nevyčistí toho tolik jako DJ.

Já bych to obrátil: Vždy ředit vodou nejméně 1:1 a v případě nutnosti za zvýšený opatrnosti použít neředěnej koncentrát.
counterct
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 287
Registrován: 30 bře 2014, 12:43
Bydliště: Plzeň

Pánové vyčistil jsem kuzi na bmw e39. Pote namazal slonim tukem, akorát se mi nelibi jak je to vic leskly než matný, jak sundat slona? A namazat potom třeba dj sealantem?
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

Ja treba davam nejprve mleko pak slona a nakonec sealant. Ale poradne to vmasiruju a pockam az se to vsakne a utru prebytek uterkou a leskle to nijak moc nemam ale je pravda ze mam svetlehnedou barvu a na te to moc videt neni treba v porovnani s cernou


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sammael_RS
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 58
Registrován: 15 dub 2016, 22:13
Bydliště: Přerovsko

Já použil set od doda a prvně jsem ji vyčistil, pak slona kterého jsem nechal dvě hoďky působit. Ačkoli jsem to přetřel suchou utěrkou, tak to bylo lesklé. Nicméně sealant tomu pomohl a kůži krásně zmatnil.
counterct
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 287
Registrován: 30 bře 2014, 12:43
Bydliště: Plzeň

Ok, tak na to dám ještě sealant :)
FitzPatrick
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 02 čer 2018, 22:36

Zdravím. Mám Volvo S40 2005, světle šedá kůže. Sedačky jsem vzal barvou colourlock - výsledek super. Navrch jsem na ní nepoužil Versiegelung, ale Dodo Juice sealant, který už jsem měl předím doma... Ale výsledek je, že je kůže taková jakoby lepkavá a po pár týdnech zbarvená od oblečení. Chtěl jsem tedy dokoupit Versiegelung a zkusit to uzavřít s ním, ale pak jsem narazil na Colourlock Colour Stop který je přímo na světé kůže proti zabarvení, tak váhám jesti nevzít rovnou to... Máte s tím Colourlock Colour Stop někdo zkušenost?
bob
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 32
Registrován: 12 zář 2018, 12:58

Čau chlapi, trápí mě lehké oděrky sedáku od kapes riflí, doteď jsem sedačky čistil AF Hide a pak dával Gliptone Liquid Leather GT11 Conditioner. Tak chci zkusit Colourlock Leder Versiegelung jestli se to bude mít nějakej efekt. Otázka je jestli mám dávat stále ten Gliptone a pak Colourlock nebo už jen Colourlock. Mám pochybnosti jestli se ten Colourlock pak na to chytne a udrží.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Já bych dal po vyčištění rovnou Versiegelung.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
hurvajs77
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 19 srp 2014, 15:28
Bydliště: Praha / Tábor

Zdravím, asi to bude hloupý dotaz, ale pochopil jsem správně, že je možné impregnovat více krát v kratším časovém období, aniž bych kůži vyčistil, použil sloníka a znovu impregnoval? Zatím jsem cca po 3-4 měsících vždy dělal všechny kroky.
BMW E66 750Li Individual
S3T
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 06 bře 2016, 23:59

A proc bys to delal? Pokud na volant sahas, poti se ti ruce, tak ho i zanasis necistoty a pak by si je tam chtel uzavrit? To nedava smysl ne?:) pochopil sem te tak, ze bys chtel impregnovat znova po treba 2-3mesicich a ne hned za sebou..? Pred voskovanim auto taky umyjes :)
Odpovědět