Impregnace nove kuze s perforaci (SUPERB3)

Odpovědět
Franco
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 20 srp 2020, 19:04

Ahoj, mam noveho superba s cernou ventilovanou kuzi a resim jestli a jak osetrovat. Jsem vcelku opatrny uzivatel a typicky auto po 100tkm vypada porad jako nove, ale uz jenom pro pocit bych chtel kuzi osetrit a jelikoz jsem to jeste nikdy neresil, mel bych par otazek.

1, co doporucite na bezne cisteni kuze. Myslim treba jenom trochu umastenou podrucku nebo vypln dveri. V poho to zvladne navlhčená mikrouterka na dva tahy, ale to asi neni optimalni postup...

2, cim novou kuzi osetrit - impregnace.

Nejak zasadne cistit neni treba, auto je nove a s mym pristupem tak zustane asi vcelku dlouho :D . Jde mi hlavne o tu impregnaci a nejak me vcelku oslovily produkty colourlock. Jestli doporucite konkretni a osvedcene produkty hlavne s ohledem na to, ze je kuze perforovana, budu rad. Diky
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

Colourlock je super. Určitě nekupuj na novou kůži nějaké vyživovače a podobně, to má smysl až po několika letech nebo XX tis km odježděných na sedačkách.

Původně jsem ti chtěl nasázet jednotlivé produkty, ale koukám, že existuje set, kde je všechno. Jen je dost malý objem těch prostředků. Na vyzkoušení a několik aplikací ovšem určitě stačí: https://www.detailingshop.cz/colourlock ... dkou-usen/
Franco
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 20 srp 2020, 19:04

Diky moc za tip, objednam. Je nejake specifikum ohledne ventilovane/perforovane kuze? Jako treba byt extra opatrny s mnozstvim cistice/impregnace a podobne?
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

Stačí použít pěnu v přiměřeném množství na kartáček (ne přímo na kůži !!) a bude to OK. Pro setření colourlock doporučuje mírně vlhké mikrovlákno.
Vše viz jedno z jejich prezentačních videí: https://www.youtube.com/watch?v=VfEGUll ... derzentrum
Odpovědět