Swissvax / Colourlock Elephant tuk na kůži

Uživatelský avatar
paveld
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 28 pro 2012, 23:26

Děkuji za radu. Já jak píšu přímo tohle nepoužívám, ale zaujalo mě to, asi to zkusim až mi dojde ten muj přípravek - pokud to teda na tu kůži půjde. Stejně tak nevim, zda ten včelí vosk tomu vadí nebo ne...
Víš nebo víte někdo v čem se liší péče o takovou kůži, že tohle na to nesmí?
Uživatelský avatar
Tomster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: 07 bře 2013, 13:21

Tak jsem se včera pustil do čištění celokožených sedaček v mém autě, zatím vyčištěno a ošetřeno mlíkem, kůže krásně čistá a chytla nový vzhled, ale ještě mám ve výbavě "Slona" jak na jeho aplikaci? hadříkem-mikrovlaknem nebo nějakým aplikátorem? Někde jsem četl, že je lepší sedadla nahřát fénem nebo tak něco...
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

mě se dobře nanáší mikrovláknovým aplikátorem, asi by šlo i hadrem, nedávej ho moc
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
daves
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 51
Registrován: 05 led 2012, 20:12

nebo se pomazlit rukama
rastioeu
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 02 zář 2013, 08:52

je veľký rozdiel v kvalite výrobkou Swissvax a Colourlock?
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

některé věci jsou identické až na cedulku :lol:
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
trog
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 25 říj 2013, 23:26
Bydliště: mezi Brnem a Vyškovem

paveld píše:Moc specifikace nemám, ale je to z BMW E34: Upholstery leather bison 0203

Zatim to mažu balzámem na kůži z včelího vosku (zn. Jaroslav Marcel), který podle mě funguje také výborně, ale zarazilo mě jsem se tu dočetl, tak abych té kůži nějak neškodil.
Ten balzám mám doma taky. Je hodný na kůži do auta?

http://www.prag-info.cz/_shop/Lederbals ... 49720.html
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

Klidne ho pouzit muzes urcite tomu neublizis ale z vlastni zkusenosti vim ze je kuze takova mastnejsi a musit to poradne rozlestit. Vydrz nic moc. Zkus to male baleni slonika je to produkt uplne jinde, sedacky jsou mekoucke a prijemne na dotek, jak nove. davam to vsude :D nedavno jsem to patlal i na kozene tenisky.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
paveld
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 28 pro 2012, 23:26

Mě ten Jaroslav Marcel přijde dost podobnej jako elephant, akorát s tim rozdílem, že voní po medu :-). Po obojim se sedačky trochu lesknou i když to dost do sucha rozleštim, ale zas maji takovou "nakrmenější" barvu.
Uživatelský avatar
trog
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 25 říj 2013, 23:26
Bydliště: mezi Brnem a Vyškovem

Mám to teď ošetřené Autoglymem, ale říkal jsem si, že bych to ještě přetáhl tím Marcelem. Kůže po něm hrozně hezky voní.
Odpovědět