Autoglym Leather cleaner / Leather Balm

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

Autoglym čistč a impregnace jsou velmi ekonomické a přitom účinné. Dle Autoglymu lze leather cleaner použít na čištění alcantary.




Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
nexus_cz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 03 zář 2013, 06:38
Bydliště: Praha

Ahoj, má s ním někdo zkušenost? Potřebuju něco na volant a řadící páku, přijde mi tak zbytečné brát rovnou DoDa co stojí dvojnásobek jelikož sedačky kožené nemám..

Případně je po vyčištění nutné i impregnovat?
Uživatelský avatar
Xander_Cage
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 188
Registrován: 24 zář 2013, 00:05
Bydliště: Ostrava

Zkušenost mám, sice zatím na normální sedačku (ne autosedačku - normální gauč). Ten čistič vytáhle špínu (sice ne tak dokonale jak DoDo), ale po tom čističi je povrch dosti suchý a nevýrazný a lepivý, čili se musí použít i ten balzám, který to impregnuje, ale nevím jak je to s volantem a řadící pákou aby to neklouzalo.
Uživatelský avatar
conty
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 36
Registrován: 10 pro 2013, 10:13
Bydliště: Praha, Plzeňská

nexus_cz píše:Ahoj, má s ním někdo zkušenost? Potřebuju něco na volant a řadící páku, přijde mi tak zbytečné brát rovnou DoDa co stojí dvojnásobek jelikož sedačky kožené nemám..

Případně je po vyčištění nutné i impregnovat?
Klidně Ti můžu Autoglym půjčit, už nepoužívám a jen se mi válí doma :)
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

nexi, hledej jinde ;)
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
nexus_cz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 03 zář 2013, 06:38
Bydliště: Praha

Ok, zkusim mrknout na jiny produkty. Jinak Pavle, kdybysme se potkali na H srazu na Chodove nebo tak, urcite bych volant utrel a mel zkusenost z prvni ruky, ale je to ostuda, naposledy mi cistic pujcoval Hanzi na detailing srazu. :D
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

zrovna volant bejvá prasitej, nešpekuluj nic, připravuju ti na pátek pořádnej matroš :D
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
nexus_cz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 03 zář 2013, 06:38
Bydliště: Praha

Kdepak Dodíka na kůži až příště, teď jsou peníze třeba jinde. :)
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2946
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Odpovědět