Středočeský kraj

Zkušenosti s wapkami a myčkami v jednotlivých krajích. Wapky se využívají ve větší míře v zimním období. Na myčky většina z nás asi nejezdí, ale kdyby se našla nějaká šetrná a zajímavá, sem s ní...
Odpovědět
slcz
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 14 zář 2015, 03:23
Bydliště: Beroun/Praha

soray píše:Zkoušel jste někdo v Berouně na té Plzeňské mytí s kýblem? Remcá tam někdo?
zatím v pohodě, spíš ty lidi jsou nedočkavý ...

Další WAPka je nyní nově v žebráku, hned u sjezdu z dálnice - místo v pohodě, v podstatě klid na cokoliv

zde:
https://www.google.cz/maps/place/49%C2% ... 5802?hl=cs

Přidáno do mapy
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Na Kladně na Americký u Penny (ten vedle Tesca) nová wapka se 4 boxy myslim. Jel jsem jen včera okolo, takže nevím programy ani nic, když tak dám ještě lepší report ;)

50.1268056N, 14.1222828E
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Cudl
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 97
Registrován: 01 čer 2014, 07:46
Bydliště: Kladno

Je to auto spa a nemuzes tam vubec nic krom jejich progrumu a jejich kostete. Uz sem se jich ptal na fb kde mi rekli ze ni problem kdyz si prinesu vlastni sampon a rukavici. Pak najednou kouknu jejich komenty smazany a na konci sem za blbce ze oni maj tu nejsetrnejsi chemii a koste a ze neni dovoleno nic vlastniho ;-)
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Jedna věc je ptát se na netu a druhá případně se pobavit přímo na místě „mezi čtyřma očima“ pokud by měl někdo nějakej problém :)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Cudl
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 97
Registrován: 01 čer 2014, 07:46
Bydliště: Kladno

To je fakt. Nevim jestli nekdo sedi v ty kadibudce i vecer aby to vohlidal, ale na fb se silne ohrazovali proti pouzivani vlastnich veci i kdyby to byla jen houba misto toho jejich ultimatniho setrnyho smetaku :-D
michalmika
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 07 kvě 2015, 23:01

Všiml jsem si, že tu není zmíněna (není ani na mapě) myčka, kterou otevřeli v Olbramovicích u silnice I/3 - https://www.davocar.cz/davo-mycka

Byl jsem tam dneska, a:

1 žeton stojí 20 Kč
Za 2 žetony v pohodě umyjete auto (vodou), další žeton na finální oplach (osmotická voda)
Mají tam 4 boxy + automatickou myčku, vlastní chemie není problém, vodu rádi natočí
Dalších 4 boxy jsou vyhrazené vysavačům 1 žeton = 8 minut, hlavně nemačkejte STOP, už nepůjde dát start

Celkově dojem? Úplně super, akorát trošku foukalo. No, bohužel jsem po zimě našel celkem dost poškozený lak na blatníku, to jediné dojem zkazilo.

Doporučuju
Uživatelský avatar
Piškot
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 11 dub 2014, 17:03
Bydliště: Stará Boleslav

Takže novinka u benzínky Karoil v Brandýse nad Labem, je nově jeden box s bezkontaktním mytí + 2 staré mycí boxy s koštětem. Bezkontaktní mytí jsem zatím nezkoušel, jen jsem použil demi vodu.
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Počkej to znamená že ta místnost s obsluhou kde byly dřív kartáče je teď bezkontaktní? A demi voda je v těch dvou bočních kde je wapka jo? Já tam tak rok nebyl tak nemám přehled.
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
S3T
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 06 bře 2016, 23:59

Cudl píše: 12 lis 2016, 20:24 jejich ultimatniho setrnyho smetaku :-D
přesně timhle jejich smetákem sem si poškrábal půl roku starou nově nalakovanou kapotu.. :dash:
no moje blbost, že mi nenapadlo kdo s tim asi co dělal předtím.. každopádně jako omluva mi bylo nabídnuto poukaz asi za 200kč na mytí u nich :D což sem s díky odmítnul a už tam nejel.. že já vůl měl tehdá nutnou potřebu si umýt auto hned..
od té doby se smetákům vyhýbám obloukem..
Schrapnel
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 03 čer 2018, 22:40

Milovice - Benzina - WAP + myčka.

Teda tí ma hnali!!

Už som tam bol umyť auto asi 3x.
Klasika, 2x kýbel, rukavica, šampón, iron remover, atď.
Všimol som si, že tam býva nával, tak som si povedal, že dnes skočím umyť auto už o 7 ráno aby som tam eventuelne nikoho nezdržoval ... Zrejme v takú skorú rannú hodinu mala obsluha veľa voľného času, tak ma vymákli, ako si plním kýbel ... Ty vole, tá na mňa vybehla!
Keby som im kradol naftu, tak nedostanem taký céres ...

"Jak to myslíte, co to děláte? Tady nemůžete mít vlastní prostředky ... Tam máte wapku, kartáč (KARTÁČ?!!), to nemůžete, to se nesmí, tam je cedule!" - není - jo ale byla! ..
Tak si vyser oko. Auto som rýchlo umyl a padal do prdele ... Budem chodiť k známemu, má wapku, dám mu kilo a budem mať pokoj.
Joj jaký som nasratý ...
Odpovědět