Praha a okolí

Zkušenosti s wapkami a myčkami v jednotlivých krajích. Wapky se využívají ve větší míře v zimním období. Na myčky většina z nás asi nejezdí, ale kdyby se našla nějaká šetrná a zajímavá, sem s ní...
Odpovědět
BiGFather
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 15 črc 2017, 19:38

Wapky jsou fajn akorat casto vidam napis at nepouzivame zadne sampony apod.. coz se dle meho pak trosku miji ucinkem cele myti, pokud teda nechci jen osprchnout zasadni curbes...

Dobra je pry Neptun mycka (jeste jsem tam nebyl) nekde naproti Shellce mezi Vysocanskou a Libni.
optoteam
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 110
Registrován: 09 kvě 2015, 15:43

Laconi píše:Myslíš samoobslužné mytí nebo firmu kde ti ručně umyjí auto?

Ahoj,

Myslím firmu kde ti umyjí auto :)
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Škoda, my jsme na Praze 4 :D
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
Jonny
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 316
Registrován: 27 srp 2014, 12:42

Na Zličíně u metropole myslím kolem 200 ale nejsem si tím jistý. Už je to dlouho co jsem si tam nechal umýt auto ale 500 to nebylo.

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk
Zdena
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 42
Registrován: 08 úno 2015, 08:55
Bydliště: Praha 9

Nová myčka v Praze 9 - Hloubětíně:

https://www.google.cz/maps/place/CarWas ... 7102?hl=cs
S3T
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 06 bře 2016, 23:59

V hloubetine jsem byl nedavno, byla tam fajn obsluha a pujcila sterku :) pac mrzlo a nechtel sem mit auto jako kluziste.. asi je to fajn, ale tlak mi prijde u vetsiny tehle mycek slabej, da se to osplouchnout drzenim jedne ruky :thumbdown: ale to je pry narizeno nejakou vyhlaskou, u wapek je max tlak omezen na 120bar a to u "bezkontaktniho" myti je dost malo.. nedavno jsem myl auto v servisu a tam po zmacknuti spouste jsem odlitnul metr dozadu :mrgreen:

A jeste jsem pred par dny zkusil washinn na podebradske, pospichal jsem, ale tlak myslim bude podobny jako u vyse zminene. Spis jsem uplne neveril demiralizaci vody, na aute zustalo nekolik uschnutych car od vody, byt je to mozna ma vina, utiral sem hadrikem a nebyl uplne cisty, ale tyhle kapky se objevily az kdyz sem dojel domu. Plus je, ze jedou 24h a videl sem tam omyvat kyblem bilou hondu, takze s vlastni chemii asi nebude problem, zvlast vecer bez obsluhy:)
Ps: vejde se tam i autobus, bohuzel sem neudelal fotku :D
S3T
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 06 bře 2016, 23:59

někde jsem tu zahlídnul dobrou referenci na argentinskou u Benziny. Dnes jsem tam vyrazil a odjížděl jsem totál :ireful: s půlkou auta od pěny a 30kč lehčí... vůbec to nestříkalo, maj tam zvláštní systém kartáčowapky.. no už tam nejedu.

přejel jsem do dejvic, automyckadejvice.cz a nemůžu říct, že bych se tam zchladil.. byl jsem tam podruhé. Prvně jsem žádný problém neměl, dneska k dispozici houba, pohoda, ale je to tam teda dost drahý mi příjde, každý program navíc jiná cena, osmozou jsem stihnul za 10kč tak kapotu a blatník... co mi ale hodně naštvalo, tak při oplachu mi ke konci začal stříkat znova prášek, takže mytí sem musel dělat znova.. a to se opakovalo ještě jednou, nakonec sem měl půlku auta studenou a půlku osmotickou vodou, jenže dělalo to zvláštní fleky, jakoby duhu.. no, dneska teda sem neměl dobrej mycí den, asi jsem moc náročnej :nea:
davidrocket
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 12 bře 2018, 10:14

Já nevím jak myčky, ale já si myju auto sám. Jen jednou do roka si zajedu do libovolnýho servisu na komplet umytí a vyčištění a je to ok, naposledny jsem byl myslím že tady [smazano] - tak můžu doporučit, jinak znáte vy nějaké dobré myčky?
Uživatelský avatar
Ryco
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 76
Registrován: 01 kvě 2016, 14:22
Bydliště: Ostrava

To mate takovou nouzi o zákazníky? 2 příspěvky a v obou odkaz na stejnou firmu. Více okatě už to dělat nejde. :thumbdown:
Uživatelský avatar
Loader
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 34
Registrován: 21 led 2015, 22:46
Bydliště: Praha 6

Vzhledem k tomu že se nám narodila dcerka a prostě není čas, doporučíte někoho na Praze 6 a okolí (kluci v Roztokách už nejsou?) kdo kvalitně umeje auto dvoukýblem? cca 2x měsíčně...
Odpovědět