Zkušenosti s wapkami a myčkami v jednotlivých krajích. Wapky se využívají ve větší míře v zimním období. Na myčky většina z nás asi nejezdí, ale kdyby se našla nějaká šetrná a zajímavá, sem s ní...
Uživatelský avatar
Od Neozin
#61234
Ta wapka naproti Kauflandu v Zábřehu stojí za prd.
Já nejraději jezdím do Poruby - pneu janda. Tlak vody dobrý, demineralizovaná voda dobrá. Za mě spokojenost.
Uživatelský avatar
Od Ryco
#61235
Optimas: jsem si vědom, to spíš pro náhodného kolemdoucího do budoucna :smile:

Neozin: V tom zábřehu jsem byl jen v 2x v zimě a byl jsem spokojen.
Jinak jezdím jen na rychlý demi oplach na OMV, od prachu/pylu to mám skoro za barákem, někdy když se mi nechce sušit auto tak tam sjedu taky na demi a taky v pohodě.
Ale není nad to si to umýt doma, když má člověk možnost, pořádné umytí na WAP se slušně prodraží, když člověk chce výsledek.
Od optimas
#61769
Předevčírem jsem navštívil asi v 18.30 OMV na Mariánskohorské a umyl jsem si jen tou měkčenou vodou auto a samý vodní spot mi zůstal na černém laku. Takže to asi nebude nic moc kvalita
Uživatelský avatar
Od Ryco
#61771
Na oplach tam jezdim pravidelně a spot na autě nikdy nemám. Hodim 30kč, program 5, 10s odstříkam na zem a oběhnu auto. Ciste to nikdy nemam, ale spot nikde. Jezdím tam az když je auto tak po 14dnech po kontaktnim myti doma zaprasene. Jednou kdyz se mi doma po kontaktnim mytí nechtelo auto susit, jel jsem to oplachnout na omv a bez spotu. Kdyz to same udělám doma mam to jak "dalmatina".
Mazda 6 gh

to je možný :) Na takovéhle stř&iacu[…]