Jihomoravský kraj

Zkušenosti s wapkami a myčkami v jednotlivých krajích. Wapky se využívají ve větší míře v zimním období. Na myčky většina z nás asi nejezdí, ale kdyby se našla nějaká šetrná a zajímavá, sem s ní...
Odpovědět
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2944
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zkušenosti v Jihomoravském kraji.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
pásovec
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 26 říj 2010, 18:59

Jak jistě Petinek potvrdí v Hodoníně u nákupního centra cukrovar u pumpy OMV docela solidní wap. Takový standart. Nevím, akorát jak to tam je s napouštěním vody.
Detailing Club ČR
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

STK Tetcice
49° 9.898', 16° 23.865' (je to tam nove ale Google asi nedavno prefocoval fotomapy)

Dva boxy, zaviraci, od 8-20h, cena nevim, byl jsem tam jenom na rinse (tak nejak jsem dosel k nazoru, ze pres zimu to stejne staci, protoze auto vetsinou nema sanci vydrzet cisty dyl jak 10 km).

Je tam obracenej obri vysavac na suseni vzduchem, docela zajimavy, jak je to tam s vlastnima kyblama and stuff nevim, ale spis to nepujde a je vevnitr kamera. Podminky jsem ve tme nenasel.
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

pásovec píše:Jak jistě Petinek potvrdí v Hodoníně u nákupního centra cukrovar u pumpy OMV docela solidní wap. Takový standart. Nevím, akorát jak to tam je s napouštěním vody.
Souhlasím v Hodoníně solidní wap 10kč/90sek napouštění vlastní vody neznám, možná by to šlo, ale vozím si vodu vlastní. K dispozici jsou 2 wap boxy. V případě pěkného počasí "kdy se umývá auto" se můžou tvořit docela nepříjemné fronty a čekačka může být klidně 15 minut
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uqres
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 12 kvě 2014, 16:30

Břeclav - Bors. Doba oplachu cca 2 minuty, možnost použití vlastních přípravku, cena 10kč.
Nevýhoda v BV je čekačka.. někdy i 40min.
Hodonín - OMV - též dobré zkušenosti.
Tommyk
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 331
Registrován: 22 zář 2014, 10:56
Bydliště: Louny, Brno

wildT píše:STK Tetcice
49° 9.898', 16° 23.865' (je to tam nove ale Google asi nedavno prefocoval fotomapy)

Dva boxy, zaviraci, od 8-20h, cena nevim, byl jsem tam jenom na rinse (tak nejak jsem dosel k nazoru, ze pres zimu to stejne staci, protoze auto vetsinou nema sanci vydrzet cisty dyl jak 10 km).

Je tam obracenej obri vysavac na suseni vzduchem, docela zajimavy, jak je to tam s vlastnima kyblama and stuff nevim, ale spis to nepujde a je vevnitr kamera. Podminky jsem ve tme nenasel.
Tetčice dobrý, ale zdá se mi to tam drahý :( Navíc nejde pozastavit oplach a potom zas pokračovat..

Na zdi mají sice vylepeno cosi o VIP klíči na slevu 10%, ale podmínky atd u obsluhy a tu jsem tam nikdy nezastihl.
Jinak svoje kýble s vodou a šamponem vozím a nikdo nic ještě neřekl
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Pro klicek si musis na STK, co se tyka vlastnich veci nevim, jednou msem tam myl 2BM pred lestenim, a prisel typek, uz jsem myslel ze me jde vyhnat, ale jen mi rekl, zd za hodinu maji vypnout proud, tak at to stihnu :D ale je pravda ze kyble jsem mel "schovane" za autem a uz jsem jen dooplachovaval. :)
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

Kuřim - osmo wapka u Lidlu :smile:
BSD maniac
Uživatelský avatar
Kmoda
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 596
Registrován: 23 bře 2012, 18:54
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Blansko,čerpací stanice Unicorn,na mapách to ještě není. Dva boxy s bezdotykovým mytím,asi 5 programů,nonstop provoz

https://mapy.cz/letecka?x=16.6405955&y= ... 26.839%22E

https://www.facebook.com/Bezkontaktn%C3 ... 242507623/
Odpovědět