Zkušenosti s wapkami a myčkami v jednotlivých krajích. Wapky se využívají ve větší míře v zimním období. Na myčky většina z nás asi nejezdí, ale kdyby se našla nějaká šetrná a zajímavá, sem s ní...
Uživatelský avatar
Od Austin
#50483
joshiki píše:Royal wash :D
Vlastní chemie jim nevadí/nevadila
Nějaké 4hodinové detailování už moc ne, ale byly slušní a vyhodili mě bez nadávek.
Jen co mě fakt nasr*lo, že wapky jedou jen na desetikačky a obluha na rozměnění neměla, takže doporučuju se zásobit mincema.
já jsem u nich myl kola a nikdo neměl problém, myl jsem je na čtyřikrát + auto 25min.

příjezd je nyní trošku stavební ale tlak je ok a chovají se profesionálně, již jsem tam byl několikrát a je to lepší než Obi bystrc, kde jsem zasunul ten nabitý klíč a jen mi to šluklo 30 kč a ani kapka vody. zmrdi
Uživatelský avatar
Od Jurawood
#55203
Kdo jezdíte na Glanc poraďte.
Teď jsem tam byl, myslel jsem, že dopoledne to bude prázdný, chyba...
Boxy plný i venku, u myčky bylo ve frontě 6 aut.
Chvíly jsem pozoroval boxy jak to tam mercedesa šmdlá rejžákem od písku brrr.

Ale nevím co zvolit za program? Aktivní pěnu nechci, mám vosk. Takže oplach, jenže mě tekla 5 minut ledová voda. Pak jsem to venku dosušil, ale chtělo by to horkou vodu.
To tam není? Neumím si vůbec představit vytáhnout tam rukavici, by mě lidi ve frontě za mnou sežrali.
Uživatelský avatar
Od Michail
#55222
Nejlepší vždycky byl pátek a sobota večer, nebo všední den ráno. Ale je to dost nevyzpytatelný, občas tam prostě trefíš frontu i na box.

S tou vodou nevím, teplotu jsem nezkoušel.

Pokud je to rychlý mytí, tak to jen napěnim (Gloria + ValetPro Combo2) a stáhnu wapkou, pokud myju, tak prostě jen počíhám na čistej vzduch a pak už mě odtam nikdo nedostane :D A že to trvá - napěnit, oplach, umýt, oplach. A nespěchám. Práce kvapná, málo platná :D

Jo a na rohu Vídeňská×Jihlavská budou nový boxy. Vypadaj podobně jak u OBI/UniHobby, ale na 99% ještě nejsou v provozu. Dneska jsem jen prosvištěl okolo.
Uživatelský avatar
Od Jurawood
#55225
stáhneš wapkou, ale na jaký program? Myslím, že nedávno jsem byl s kamošem u OMW a taky dával jen oplach a tekla horká voda.
Uživatelský avatar
Od Michail
#55244
Poslední. Jmenuje se to "konečný oplach", tuším, měla by to být čistá demineralizovaná voda. Ale jak říkám, teplotu jsem nezkoušel, doma mám taky wapku bez ohřevu, takže je mi to asi jedno.

Tuším, že třetí tlačítko je jen "oplach", tam by snad měla být čistá voda. Ale pokud chceš znát stoprocentní pravdu, tak si musíš nechat udělat rozbor.

A ještě je celkem důležitý nechat to chvilku odtéct, protože většinou mi tam na začátku hrkne trocha té jejich sračky.
Uživatelský avatar
Od Jurawood
#55247
díky, poslední je osmotická jak říkáš.
Pak při sušení ručníkem mě taky došlo, proč jsem nepoužil alespoň tuhle, tak příště. Stejně ale bude i ta osmotická ledová.
Od mellda
#62317
Existuji nejaky prostory,kam bych si privezl wapku a svoje veci a mohl tam 2 - 3 hodky umyvat? Ne venku. V nasem garazovym dome takovou mistnost mame,ale tece tam jakasi hneda voda. A pry se tam nesmi pouzivat elektricky pristroje :)
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Mazda 6 gh

Vypadá to pěkně :thumbup:

Work from samot0506

já chtěl koukat na auto, ale jak si to v mo[…]