Praha a okolí

Zkušenosti s wapkami a myčkami v jednotlivých krajích. Wapky se využívají ve větší míře v zimním období. Na myčky většina z nás asi nejezdí, ale kdyby se našla nějaká šetrná a zajímavá, sem s ní...
Odpovědět
optoteam
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 110
Registrován: 09 kvě 2015, 15:43

to je cca na stejno, díky :)
MaXyM
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 40
Registrován: 08 srp 2015, 23:42

optoteam píše:ahoj všichni,

Nevíte někdo o mycím boxu s wap v okolo Proseku (P9)?
Asi stejne daleko... Ja jezdim na WAP na benzinku vedle KFC/Hornbachu na Cerny Most. 2 mici boxy. V posledni dobe vymenili wapku. Ted je tam nejaky Nilfisk

Ted je o trochu drazsi: za 20Kc skoro nestiham splachnout penu. Sampon to uz da. ;)
Ma to 5 programu + stop. Stop samozrejme znamena ze voda netece, cas ale stale bezi. Fuckers...

Chtel jsem se ale zeptat na ty programy. Treba jste to nekdo videl (ja porad zapominam vyfotit stitek). programy 1-2 maji na obrazku lanci/kartac s penou, program 3 ma u lance nakreslene kapky vody, a posledni 2 programy maji takove hvezdicky.

Kdyz jsem se ptal obsluhy - ti nedokazali odpovedet. Pry je nova (to vim take). Myslite, ty hvezdicky to osmo/demi-voda nebo nejaky tekuty vosk? Asi tam dnes zajedu a udelam foto.

A treba nekdo zna misto s osmo/demi vodu v okruhu kolem Vinore? Resp na ceste Florenc-Vinor?
MaXyM
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 40
Registrován: 08 srp 2015, 23:42

Odpovim sam sobe. Neni na te WAPce demineralizovana voda. 4ty program je voda + neco bileho - asi podoba vosku. 5ty program je samotna voda asi pro splachnuti toho vosku.
Kazdopadne pote co jsem oplachnul auto "petkou" tak nejake tam kapky na aute uschly. Jeste ze mam keramiku diky cemu pote co jsem rychle z WAPky odjel, vetsina kapek z auta spadla ;)

Nejvetsi zabavu jsem mel ale s obsluhou. Chudak holka. Polozil jsem ji otazku zda maji nejaky manual tudiz podrobne udaje co tece z toho Nilfisku. Podle ni to "funguje uplne stejne jak kazda jina mycka na ostatnich benzinkach. A ze vsechny maji 5 programu a vsude je to stejne. Ale vosk to asi neni."
A hlavne ze ona je tam sama a nema se koho zeptat.

Tady fotka stroje a odkaz k provoznimu manualu
Obrázek
http://cs.lastmanuals.com/navod/NILFISK/AUTO-BOOSTER

Moje poznamka: lanca je prilis dlouha, manipulace s ni v malem boxu je docela nepohodlna.

BTW tato benzinka (na Chlumecke ulici, u KFC) uz neni Agip. Je to MOL
MalejDoom
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 36
Registrován: 16 kvě 2016, 16:04
Bydliště: Praha

Tak jsem se o víkendu ptal na to jak je to s vlastním šamponem a obsluha přilehlé benzinky mi řekla že můžu. Nesmí se mýt motor ale jinak si tam můžu používat šampon jaký chci. Byl jsem upozorněn že mám používat oplach kdy z toho neteče ten jejich :D


Jedná se o wapku v Tehovci o které jsem psal pár stran zpět.
Naposledy upravil(a) MalejDoom dne 14 čer 2016, 18:50, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Rocco
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: 18 úno 2015, 19:28
Bydliště: okr.Kutná Hora

Zmenši ten obrázek mapy. :D
Kdo si hraje,nezlobí ... tak pořád myji a leštím auto,abych nezlobil. 8-)
MalejDoom
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 36
Registrován: 16 kvě 2016, 16:04
Bydliště: Praha

Jsem to smazal , nevím jak zmenšit obrázek když to nechci nahrávat znovu :D
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

jednoduše - vložíš to do tagu img1 namísto img, a nebo to nahraješ přímo sem na forum ;)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Mazat si to nemusel, protoze ja uz jsem to mezitim zmensil... :D
MaXyM
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 40
Registrován: 08 srp 2015, 23:42

Jinak lepsi je asi vlozit odkaz na mapu nez screenshot
MalejDoom
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 36
Registrován: 16 kvě 2016, 16:04
Bydliště: Praha

Odpovědět