Zkušenosti s wapkami a myčkami v jednotlivých krajích. Wapky se využívají ve větší míře v zimním období. Na myčky většina z nás asi nejezdí, ale kdyby se našla nějaká šetrná a zajímavá, sem s ní...
Od Cudl
#54375
Je to auto spa a nemuzes tam vubec nic krom jejich progrumu a jejich kostete. Uz sem se jich ptal na fb kde mi rekli ze ni problem kdyz si prinesu vlastni sampon a rukavici. Pak najednou kouknu jejich komenty smazany a na konci sem za blbce ze oni maj tu nejsetrnejsi chemii a koste a ze neni dovoleno nic vlastniho ;-)
Od Cudl
#54393
To je fakt. Nevim jestli nekdo sedi v ty kadibudce i vecer aby to vohlidal, ale na fb se silne ohrazovali proti pouzivani vlastnich veci i kdyby to byla jen houba misto toho jejich ultimatniho setrnyho smetaku :-D
Od michalmika
#56118
Všiml jsem si, že tu není zmíněna (není ani na mapě) myčka, kterou otevřeli v Olbramovicích u silnice I/3 - https://www.davocar.cz/davo-mycka

Byl jsem tam dneska, a:

1 žeton stojí 20 Kč
Za 2 žetony v pohodě umyjete auto (vodou), další žeton na finální oplach (osmotická voda)
Mají tam 4 boxy + automatickou myčku, vlastní chemie není problém, vodu rádi natočí
Dalších 4 boxy jsou vyhrazené vysavačům 1 žeton = 8 minut, hlavně nemačkejte STOP, už nepůjde dát start

Celkově dojem? Úplně super, akorát trošku foukalo. No, bohužel jsem po zimě našel celkem dost poškozený lak na blatníku, to jediné dojem zkazilo.

Doporučuju
Uživatelský avatar
Od Piškot
#59560
Takže novinka u benzínky Karoil v Brandýse nad Labem, je nově jeden box s bezkontaktním mytí + 2 staré mycí boxy s koštětem. Bezkontaktní mytí jsem zatím nezkoušel, jen jsem použil demi vodu.
Uživatelský avatar
Od Laconi
#59580
Počkej to znamená že ta místnost s obsluhou kde byly dřív kartáče je teď bezkontaktní? A demi voda je v těch dvou bočních kde je wapka jo? Já tam tak rok nebyl tak nemám přehled.
Od S3T
#60455
Cudl píše:
12 lis 2016, 20:24
jejich ultimatniho setrnyho smetaku :-D
přesně timhle jejich smetákem sem si poškrábal půl roku starou nově nalakovanou kapotu.. :dash:
no moje blbost, že mi nenapadlo kdo s tim asi co dělal předtím.. každopádně jako omluva mi bylo nabídnuto poukaz asi za 200kč na mytí u nich :D což sem s díky odmítnul a už tam nejel.. že já vůl měl tehdá nutnou potřebu si umýt auto hned..
od té doby se smetákům vyhýbám obloukem..
Od Schrapnel
#61457
Milovice - Benzina - WAP + myčka.

Teda tí ma hnali!!

Už som tam bol umyť auto asi 3x.
Klasika, 2x kýbel, rukavica, šampón, iron remover, atď.
Všimol som si, že tam býva nával, tak som si povedal, že dnes skočím umyť auto už o 7 ráno aby som tam eventuelne nikoho nezdržoval ... Zrejme v takú skorú rannú hodinu mala obsluha veľa voľného času, tak ma vymákli, ako si plním kýbel ... Ty vole, tá na mňa vybehla!
Keby som im kradol naftu, tak nedostanem taký céres ...

"Jak to myslíte, co to děláte? Tady nemůžete mít vlastní prostředky ... Tam máte wapku, kartáč (KARTÁČ?!!), to nemůžete, to se nesmí, tam je cedule!" - není - jo ale byla! ..
Tak si vyser oko. Auto som rýchlo umyl a padal do prdele ... Budem chodiť k známemu, má wapku, dám mu kilo a budem mať pokoj.
Joj jaký som nasratý ...
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]