Zkušenosti s wapkami a myčkami v jednotlivých krajích. Wapky se využívají ve větší míře v zimním období. Na myčky většina z nás asi nejezdí, ale kdyby se našla nějaká šetrná a zajímavá, sem s ní...
Od oxik
Jo ty kohoutky přes zimu zavíraj a napouštění kýblů je dobrej ojeb :D Já si s sebou vozim 5l kanystr vody, to zatíží kýbl že nelítá a ponořim do toho i konec wapky, takže to nestříká všude :D
Od pripadovak
Tak problém s vodou (vlastně nejen s vodou :D ) na Kladně je celkově všude... Poslední dobou už i na RobinOilu ve Švermově... Ale to asi od té doby co tam chodím s 15l kýblem kterej se jí tam nevejde :smile: ... A když jsem tam byl naposledy cca. 14 dní-3 neděle zpět, nějaký kunopysk urazil kohoutek na studenou vodu co je v myčce...

Jinak pokud jde o vodu, když se zeptáš na robince toho mladšího kluka co je vždy dole na wapce, není problém s tím aby ti dal prázdné kanystry od jejich přípravků, už mám takhle dva 25l ;)
Od pripadovak
Tak wapku mám doma taky, jen je k tomu jako bonus pár dementních (možná spíše nudících se) obyvatel vesnice :sorry: a s mytím před domem mám tak nějak smolíka :threaten: ... Ono když tam voněl ironX ani se jim nedivím :D ...

Jinak dnes vyzkoušena nová wapka u smažíka (směr Velké Přítočno) a prozatím na kladně asi nejlepší veřejná... Box je uzavřen ze dvou stran, wapka má solidní tlak a cenově vychází zhruba jako ostatní, spíše bych řekl o něco lépe :mytwocents: ... Takřka nikdo o tom neví, pro veřejnost je to otevřené asi 14 dní, takže zatím má dokonce člověk na vše dost času a nikdo vám nečuchá za zády s nadávkami ať si to táhnete umýt do sudu jarem (aneb znamení mýt to ještě pomaleji 8-) )

Jediná nevýhoda je v tom že nemá střechu, ale to se prý taky dořeší ;)
Od pripadovak
Tak v neděli proběhlo mytí otcovi oktávy... Byl jen rychlý clay kapoty, prahů a zadního nárazníku (důkladná očista bude až s IronX a blue gelem), přeleštění a jedna vrstva vosku... Sakum prdum něco kolem 4,5 hodiny rozcvičky během které se u smažíka vystřídalo asi 10 aut a nikdo neměl blbé řeči o zabrání jednoho boxu.... Naopak se spíše chodili ptát co že to vůbec dělám :)... Takže za mě mužů jen potvrdit status nejlepší veřejné wapky v okolí Kladna, zatím... Naházel jsem do automatu 40 korun, napustil z toho kýbl a když jsem odjížděl ještě 9 korun zbývalo... Neměl by být ani problém umýt motor, ale to ještě zjistím přesně... Jediné je potřeba hlídat tak areál má otevřeno jen do 6 hodin, ale asi by se dalo rozumně domluvit
Od Bubak
Jenom doplním info o Mníšku pod Brdy - je zde měnička na žetony jeden box zcela zastřešen druhý bez střechy. Pračka na textilni koberce. Vysavač. O portálove myčce tady asi mluvit nemusim. Bohužel jsem nedohledal webové stránky.
Přílohy
Screenshot_2015-04-21-17-22-16.jpg
Od paveld
Tam je pračka na koberce jo? :shock: Nenapadlo mě, že něco takovýho bývá na myčkách, tak jsem to tam ani nezahlídl, ale jdu to zjistit. Docela by se hodila :-).
Od BigBang
Ve čtvrtek jsem byl po 3 tejdnech projet auto a narazil jsem na další wapku na Kladně. Je to opět Robin Oil a je to nečekaně přímo na jejich centrále v Libušině ulici :mrgreen: Jeden box, technika jako ve Švermově. Box je jakoby v jedný z jejich garáží pro cisterny ;)

Házím to do mapy

//EDIT: Tak jsem to byl očíhnout zblízka a musím konstatovat, že ten box je pouze s obsluhou :thumbdown: Když jsem tam přijel, tak tam zrovna chlápek drhnul tím wapkoštětem nějakýho hyundaie :crazy:

Bejby prosímte jakým způsobem nanasi[…]

VD › Focus ST II

Toho sem si vůbec nevšiml, skončilo mi do n[…]

Tak to trvalo ani ne jeden měsíc, achjo, na[…]