Zkušenosti s wapkami a myčkami v jednotlivých krajích. Wapky se využívají ve větší míře v zimním období. Na myčky většina z nás asi nejezdí, ale kdyby se našla nějaká šetrná a zajímavá, sem s ní...
Od xfastx
#57747
Nová bezkontaktní myčka v Táboře na ulici Vodňanského. 3 standy na mytí, demi voda, rozměňovač bankovek. Provoz 24/7 a zatím pokaždé co jsem tam byl, tam žádná obsluha nebyla. Použití vlastní chemie bez problémů.
Podle informací připravují i instalaci vysavačů.

Web: https://wash-shine.wixsite.com/washshine
FB: https://www.facebook.com/washandshinetabor/
Naposledy upravil(a) xfastx dne 05 kvě 2017, 18:38, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Od Mr.Brain
#57926
Prakticky totéž je asi už dva roky otevřené v ČB za UniHobby a Moebelixem.
FB https://www.facebook.com/bezkontaktniautomyckacb/
Suchomelská 1621/3
37004 Ceske Budejovice
GPS: 48.9918669N, 14.4726933E

V zimě je tam narváno furt, a to je tam šest boxů. Přes léto jak kdy, většinou nárazově, ráno vždycky volno, pozdě večer taky, nejvíc po obědě a odpoledne. No a pak klasicky v sobotu odpoledne, to je většinou celoročně.

Co se týče programů, tak asi klasika: předmytí, mikroprášek, oplach, vosk, demi voda. 10 Kč = 1 jednotka = 1 minuta a bez ohledu na program. Tlak slušný, použití vlastních přípravků možné, alespoň mě tedy nikdo nic neříkal jak na čističe kol, tak na snowfoam ve zpěňovači nebo VP Orange Prewash v rozprašovači.

Vzhledem k provozu to na nějaké větší ruční mytí není. Ale výhodou jsou osvětlené boxy, po zaplacení se osvětlení přepne z "úsporného" režimu do normálního a i v noci to relativně stačí.
Od Wirda
#59636
xfastx píše:Nová bezkontaktní myčka v Táboře na ulici Vodňanského. 3 standy na mytí, demi voda, rozměňovač bankovek. Provoz 24/7 a zatím pokaždé co jsem tam byl, tam žádná obsluha nebyla. Použití vlastní chemie bez problémů.
Podle informací připravují i instalaci vysavačů.

Web: https://wash-shine.wixsite.com/washshine
FB: https://www.facebook.com/washandshinetabor/
Krom této skvělé myčky, přibyla další bezkontakt v ul. Chýnovská u Alberta. 4x box, otevřeno tento týden. Nemám vlastní zkušennost.
Kmoda - Honda Accord

Na interierové plasty mám APC od Val[…]

MB SL500 "žehlička"

Nejdou mi zobrazit fotky.Zajímají mě[…]

Je to pěkný, ale to černé auto bych […]