Zkušenosti s wapkami a myčkami v jednotlivých krajích. Wapky se využívají ve větší míře v zimním období. Na myčky většina z nás asi nejezdí, ale kdyby se našla nějaká šetrná a zajímavá, sem s ní...
Od Kendik
Nejlepsi wapka v Karlovych Varech je asi ve Stare roli ulice Zavodu Miru na cerpaci stanici Medos.Je moznost si tam pujcit i kbelik, houbu a kartac.
Voda tam nedotece hned za minutu na jeden cyklus (10,-kč) jako je to na jinych pumpach ve meste.
Asi druha nej je v Chodove na Shelce :)

Jinak primo ve Varech jsou jen 3 wapky, kde si clovek sam muze umyt auto. OMV a Medos a jedna nefunkcni na Papoil :(
takze vlastne dve.
Od Tom
tak jsem jí byl prubnout a nic moc teda :-( Tlak vody průměrnej možná lehce podprůměrnej, délka cyklu taky nic moc :-)
Od Kendik
Tom píše:tak jsem jí byl prubnout a nic moc teda :-( Tlak vody průměrnej možná lehce podprůměrnej, délka cyklu taky nic moc :-)
Kterou jsi prubnul?
Od Tom
no toho vychvalovaného medose :-) nejhorší asi byla úzkost boxu
Od Kendik
Tom píše:no toho vychvalovaného medose :-) nejhorší asi byla úzkost boxu
Ja jsem ho nevychvaloval.Napsal jsem pouze, ze to je nejlepsi myci box ve Varech.

Je pravda, ze je to tam dost uzke a clovek musi davat pozor, aby neodrel auto strikaci pistoli.
Na vyber tu bohuzel nemame.Takze jsem rad alespon za tohle.
Jakmile klesne teplota k bodu mrazu tak ho zaviraji.Pak uz zbyva jen OMV s teplou vodou za 10kc na minutu :D

Tady asi vsichni jezdi do mycky.
Od vrbicek
zdravím pánové, trochu nám to tady oživím... jelikož OMV u Chebáku, prošla změnou majitele, změnila se i wapka, k dispozici jsou teďka 4 mycí programy, cena je klasicky 10kč/minuta, ale osobně mi to přišlo trochu dýl (stihnul jsem obejít superba a dostat ho z nejhoršího), tlak myčky byl bych řekl tak průměr... s vlastními přípravky bohužel nevím, jelikož je tam neustále fronta...
Od Kendik
Takze uz zase konecne funguje?Nic se nezmenilo koukam. 4 programy tam byly uz predtim ne?
Jedina funkcni wapka v zime.Ta v Roli je ted zavrena. Je to bida :cray:
Kazdopadne diky za info.Rad zbavim auto soli.
Od Kendik
Tak ted jsem tam byl.Wapka je nova, 5 programu.Ale prislo mi, ze voda strikala jeste kratsi dobu nez driv.Nestihl jsem ani obejit auto :D Takze to same jako predtim. :blush:
Od vrbicek
tak to si to bral asi mnohem dukladněji než já :thumbup: každopadně buďme rádi aspoň za to, že tu přes zimu funguje...
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]