Karlovarský kraj

Zkušenosti s wapkami a myčkami v jednotlivých krajích. Wapky se využívají ve větší míře v zimním období. Na myčky většina z nás asi nejezdí, ale kdyby se našla nějaká šetrná a zajímavá, sem s ní...
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zkušenosti v Karlovarském kraji.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Kendik
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 215
Registrován: 09 zář 2012, 20:18

Nejlepsi wapka v Karlovych Varech je asi ve Stare roli ulice Zavodu Miru na cerpaci stanici Medos.Je moznost si tam pujcit i kbelik, houbu a kartac.
Voda tam nedotece hned za minutu na jeden cyklus (10,-kč) jako je to na jinych pumpach ve meste.
Asi druha nej je v Chodove na Shelce :)

Jinak primo ve Varech jsou jen 3 wapky, kde si clovek sam muze umyt auto. OMV a Medos a jedna nefunkcni na Papoil :(
takze vlastne dve.
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

tak jsem jí byl prubnout a nic moc teda :-( Tlak vody průměrnej možná lehce podprůměrnej, délka cyklu taky nic moc :-)
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
Kendik
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 215
Registrován: 09 zář 2012, 20:18

Tom píše:tak jsem jí byl prubnout a nic moc teda :-( Tlak vody průměrnej možná lehce podprůměrnej, délka cyklu taky nic moc :-)
Kterou jsi prubnul?
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

no toho vychvalovaného medose :-) nejhorší asi byla úzkost boxu
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
Kendik
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 215
Registrován: 09 zář 2012, 20:18

Tom píše:no toho vychvalovaného medose :-) nejhorší asi byla úzkost boxu
Ja jsem ho nevychvaloval.Napsal jsem pouze, ze to je nejlepsi myci box ve Varech.

Je pravda, ze je to tam dost uzke a clovek musi davat pozor, aby neodrel auto strikaci pistoli.
Na vyber tu bohuzel nemame.Takze jsem rad alespon za tohle.
Jakmile klesne teplota k bodu mrazu tak ho zaviraji.Pak uz zbyva jen OMV s teplou vodou za 10kc na minutu :D

Tady asi vsichni jezdi do mycky.
vrbicek
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 121
Registrován: 03 říj 2014, 20:18
Bydliště: Praha/Karlovy Vary

zdravím pánové, trochu nám to tady oživím... jelikož OMV u Chebáku, prošla změnou majitele, změnila se i wapka, k dispozici jsou teďka 4 mycí programy, cena je klasicky 10kč/minuta, ale osobně mi to přišlo trochu dýl (stihnul jsem obejít superba a dostat ho z nejhoršího), tlak myčky byl bych řekl tak průměr... s vlastními přípravky bohužel nevím, jelikož je tam neustále fronta...
Škoda superb 2.5Tdi
Uživatelský avatar
Kendik
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 215
Registrován: 09 zář 2012, 20:18

Takze uz zase konecne funguje?Nic se nezmenilo koukam. 4 programy tam byly uz predtim ne?
Jedina funkcni wapka v zime.Ta v Roli je ted zavrena. Je to bida :cray:
Kazdopadne diky za info.Rad zbavim auto soli.
Uživatelský avatar
Kendik
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 215
Registrován: 09 zář 2012, 20:18

Tak ted jsem tam byl.Wapka je nova, 5 programu.Ale prislo mi, ze voda strikala jeste kratsi dobu nez driv.Nestihl jsem ani obejit auto :D Takze to same jako predtim. :blush:
vrbicek
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 121
Registrován: 03 říj 2014, 20:18
Bydliště: Praha/Karlovy Vary

tak to si to bral asi mnohem dukladněji než já :thumbup: každopadně buďme rádi aspoň za to, že tu přes zimu funguje...
Škoda superb 2.5Tdi
Odpovědět