Slovensko ! ;)

Zkušenosti s wapkami a myčkami v jednotlivých krajích. Wapky se využívají ve větší míře v zimním období. Na myčky většina z nás asi nejezdí, ale kdyby se našla nějaká šetrná a zajímavá, sem s ní...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

;)
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
erik131
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 17
Registrován: 14 úno 2011, 19:50

No tak, keď je táto téme prispejem :) .
Čo mám odskúšané, tak v Trnavskom kraji zatiaľ iba v Galante a hneď na dvoch miestach.
Pri vjazde zo Seredi, pri pumpe Shell, dve garáže s wapkou, šampónom a voskom, Pred nimi sú dva stojany na vysavače. Potom pri výjadze na Šaľu, v autoprofite, je tam ručná umyvárka na 5-6 áut, ale aj prístrešky s wapkou a šampónom pre 2 autá a ďalšie 2 pre vysavač.
Zatiaľ všetko ;)
Cyanide_Power
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 137
Registrován: 14 říj 2013, 01:00
Bydliště: Košice - Slovensko

Košice WAP

https://www.facebook.com/pages/Car-wash ... 80?fref=ts

Som extrémne pravidelný zákazník. Výborný personál, občerstvenie a majú radi detailerov :dance4:
juro111
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 33
Registrován: 25 srp 2015, 22:54
Bydliště: Slovensko, Trnava

V Trnave je nová wapka pri TMT (za carrefourom).
4 boxy, každý má 4 programy. A myslím, že je tam aj vysávač.

Ďalej si dosť chvália na Trstínskej. Myslím že to je S-Racing. Ale podľa toho čo som videl, je stále plná.
konkurent
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 15
Registrován: 30 dub 2014, 23:53

skúsim to tu trochu oživiť, keďže je nás tu určite viac zo SK, viete niekto o nejakej umývačke v BA a okolí, kde sa dajú použiť vlastné prípravky poprípade aj ručné umytie s vedrom ? zatiaľ chodím na WAPku do Ivanky pri Dunaji, len v poslednej dobe aj keď tam prídem o 23.00 je tam stále plno a je mi blbé tam zaberať box na dlhšie keď tam čakajú ďalšie autá...

viem ešte že je v BA na Zlatých pieskoch nejaká Detailing garage na prenájom (2 suché a 1 mokrý box(, len čo som pozeral je to väčšinou plné a hlavne stačí mi wapka, vysávanie a ostatok si spravím pred domom, len bohužiaľ neviem prejsť s autom za dom na záhradu a keby som ho začal umývať pred domom do ulice tak susedia hneď volajú políciu :D :D
Odpovědět