Mapa myček

Zkušenosti s wapkami a myčkami v jednotlivých krajích. Wapky se využívají ve větší míře v zimním období. Na myčky většina z nás asi nejezdí, ale kdyby se našla nějaká šetrná a zajímavá, sem s ní...
Odpovědět
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

Jsem z MB a mame tu 3x wapku. Jedna (nejnovejsi Carwash) je u kruhace na centrum u byvaleho Interparu (dnes Albert) 4boxy super a vsem je jedno co tam delas. Druha DR wash (z MB u tesca smer Ceska Lipa) ma 2boxy 4x vysavač. A jedna nejstarsi je u pizzerie Bartos tam funguji jen dva boxy uz. Problem s tvrdou vodou tu je. U nas se nesmi ani solit,protoze uz z vrtu je tu uznana kojenecka voda. Jinak na Cw davam jen myti vodou. Ale kdyz neni auto osetrene,tak mikropraskovou vodou. Zatim jsem nenasel lepsi cisteni od spiny,nez ten jejich mikroprasek.
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

Pridany rucni mycky Mlada Boleslav a u dalnice R10 v Benatkach nad Jizerou.
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Upravil jsem popis u "mých" dvou wapek v Brandýse nad Labem a v nejbližší době přidám i foto boxů až pojedu kolem.
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
fery
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 82
Registrován: 19 črc 2015, 09:12

Napster:Byl jsem tam 2x,jezdím kolem,chtěl jsem to jen opláchnout od soli.Píšou že mají ve všech programech změkčenou vodu.Vzal jsem si vzorek a program č.3 čistá voda byla tvrdá . O hodně tvrdší než mám doma ze studny a tou auto nemeju,radši z vodovodu. V posledním programu měla opravdu tvrdost 0.Ale to už je s nějakým sušícím a leštícím práškem.Jednou jsem použil všechny programy,vosk stejně končil,ale na čerstvě navoskovaný auto bych se asi bál./Mám na mysli myčku Carwash/.
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

Tady je s tvrdou vodou hodne velky problem. Napr carwash ma super mikroprasek a tlak wapky. Oproti dr.wash (u tesca u vypadovky na CL) tady je tak tvrda voda,ze kdyz vy vylejes hrnicek s hafem na nohu,tak ti ji to skoro zlomi :D ten posledni program ma PH neutralnindemiralizovanou vodu. S tim delam oplach. Mam cipovy klic,takze mam víc toho casu za tech 10kc.
header009
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 77
Registrován: 10 zář 2013, 20:30

Taky jsem tam přidal to o čem vím hlavně Jablonec a Liberec :smile:.

Jinak v Bolce na carwash kam jezdím se služebákem mě naštvali tím když jsem chtěl lístek. Tak se mě ptal za kolik, řekl jsem mu že jsem tam dal 300 což jsem opravdu dal, protože velkýho sprintera tam pořádně pod půl hodiny neumeju. A pán mě vesele poslal do hajzlu s tím že lístek max na 100 a ať si nevymejšlím že jsem myl za 300. To je jenom pro někoho kdo by potřeboval lístek třeba pro zaměstnavatele.
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Nedal račun? Bureš by mu ukázal!
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

To chce asi nekam kde vydavaji predplatne cipy.
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Konečně v provozu EHRLE práškovka v Písku. Stavěli to skoro rok :D V neděli jsem to za 20kč ostříkl osmózou, jen abych dostal dolu písek, co napadal na auto přes víkend (2BM jsem myl v pátek..:( ) a vypadá to dobře, dobrej tlak, širokej rozptyl
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
counterct
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 287
Registrován: 30 bře 2014, 12:43
Bydliště: Plzeň

Kluci mate zkušenost s myje.to?
Je tam několik programu ale nejzajímavější asi:
MYTÍ MIKROPRÁŠKEM
(tlakové umývání horkou vodou s mikropráškem)
ZÁVĚREČNÝ OPLACH
(oplach demineralizovanou vodou s leštícím účinkem)
Neublíží to vosku? Mam fusso. Co zbytek těch programu? Mate někdo zkušenost. Jestli už se to resilo tak sorry. :)
Odpovědět