Zkušenosti s wapkami a myčkami v jednotlivých krajích. Wapky se využívají ve větší míře v zimním období. Na myčky většina z nás asi nejezdí, ale kdyby se našla nějaká šetrná a zajímavá, sem s ní...
Od BigBang
WildT, prosím tě, uprav pozici myčky ve Vestci (jih Prahy). Někomu se jí podařilo dát o několik set metrů jinam. Jezdil jsem tam jak vocas až jsem to nakonec vzdal a šel nakoupit do Alberta a hle, ona je tam na prakovišti :roll: správné souřadnice N 49°59.01207', E 14°29.75265' ;)
Naposledy upravil(a) BigBang dne 26 srp 2016, 23:35, celkem upraveno 1 x.
Od Bubak
WildT, prosím tě, uprav pozici myčky v bubenči praha 6 někdo jí přetahl na čističku odpadních vod díky moc.
Od wildT
Pridano :thumbup: Jinak roste to jak houby po desti, cestou Viden-Brno jsem na nasi strasne videl tolik mycek co si vubec nepamatuju... bohuzel jsem byl tak dolamanej ze nevim kde byly a mobil vybitej.

Jinak to je dobry tip, pokud nekde vidite myci boxy a nevite vubec kde jste, a mate mobil co pri foceni uklada GPS souradnice (typicky to delaji vsechny iPhony a pravdepodobne i Androidy s GPS cipem), tak staci rychle cvaknout jejich fotku a pak uz se to dohleda podle Google Street View a priblizne lokace z fotky :)
Od Michail
Ono to sice sedí, ale klidně tam nech jen Glanc, to je snad poslední myčka v Brně, co za něco stojí :D
Naposledy upravil(a) Michail dne 15 dub 2017, 18:54, celkem upraveno 1 x.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]