Zkušenosti s wapkami a myčkami v jednotlivých krajích. Wapky se využívají ve větší míře v zimním období. Na myčky většina z nás asi nejezdí, ale kdyby se našla nějaká šetrná a zajímavá, sem s ní...
Od fery
Zdravím, nemá někdo zkušenosti nebo názor na systém CarWash /www.cwplus.cz.Mají provozovny Jindřichově Hradci,dále Kolín, Nymburk,Mladá Boleslav.Jedná se mě spíš o zimu.Je tam asi 6 programů.Kosmetika Nerta,prý je PH neutrální.Od toho vosku bych asi moc nečekal,ale nemůže tospíš uškodit?Nebo si to tam jen opláchnout ? Mají prý změkčovanou vodu.Jezdím často okolo a jde mě spíš o zimu,opláchnout největší bordel. Dávají tam do posledního oplachu nějaký sušící prášek.Jinak si to meju vklidu před barákem.A ještě bych měl rád trochu jasno s mytím v zimě.Nějak to může poškodit lak? Samozřejmě bych to nemyl v -20,ale když je -3 a hned múžu zajet do garáže kde je +15 a tam to v klidu osušit.Dík za názory
Od Rocco
Co vím,tak pokud je slušné počasí,v Kolíně mají celkem dost plno,takže to asi tak špatné nebude.....já tam osobně ovšem nebyl.
Od fery
Mě spíš jde o tu zimu,jesti použít ten jejich šampon a vosk,nebo to tam jen ostříkat od soli a případně ten sušící program
Od fery
Nevím jestli to můžu psát sem,ale mohl bych se zeptat Martine co děláš? Jsem z Jilemnice takže to není tak daleko.Lakírničinu náhodou neděláš? Dík Fery

Díky!