Praha a okolí

Zkušenosti s wapkami a myčkami v jednotlivých krajích. Wapky se využívají ve větší míře v zimním období. Na myčky většina z nás asi nejezdí, ale kdyby se našla nějaká šetrná a zajímavá, sem s ní...
Odpovědět
MalejDoom
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 36
Registrován: 16 kvě 2016, 16:04
Bydliště: Praha

Tehovec je parada dneska po prvy jsem si tu hral s vlastnima vecma...pro jistotu jsem se znova ptal jestli vlastni sampon neni problem...pan rikal ze si tam muzu delat co chci ze to je uplne jedno...asi jsem se rozzaril moc protote zvaznel a dodal ze motor ne :D skoro 3 hodiny jsem si hral s novyma dareckama co jsem si nakoupil a pul dopoledne tu bylo skoro prazdno :)
Uživatelský avatar
Jonny
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 316
Registrován: 27 srp 2014, 12:42

Vy se ptáte zda můžete mýt vlastními prostředky? Já tedy ne asi jsem drzej ale prostě začnu mýt a ještě se mi snad nikdy nestalo zeby mne někdo kvůli tomu vynadal.
Zdena
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 42
Registrován: 08 úno 2015, 08:55
Bydliště: Praha 9

Sice ještě nefrčí, ale už dokončují:
https://www.facebook.com/WASH-INN-Pod%C ... =page_info
shawt
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 32
Registrován: 05 srp 2016, 13:23

Moje nedavna zkusenost s rucni wap v Praze Malesicich. :ireful:
Oplach auto vodou cena 10Kc/50sec. Oplachl jsem auto prvnim programem wap. No pak jsem si trochu vody dal do kybla se samponem a houbou a zacal jsem myt. Do konce umyti mi chybel vicemene predek a v tom naklusal dedek, ze at okamzite prestanu myt houbou a kyblem.
Ja na nej cumim jak debil, ze jako co blbne a on ukaze prstem na jejich plachtu, kde to maji ZAKAZANE. No nevsiml sem si, moje blbost, ale to by me nenapadlo, ze tohle je nekde zakazano. Dedek vyhrozoval, ze mi nepusti, uz zadnou wap na oplach auta od samponu, ale nakonec sem tam hodil jeste 20 a oplachl to a zbytkem houby dodelal predek, kdyz se dedek ztratil.
Moje blbost, ze sem si nevsiml, ale tady uz NIKDY nepojedu. Drahe jak prase a jeste omezeni? Jasne, protoze tam lidi nahazaou vice KC s jejich posranym programem WAP + sampon + vosk..atd.
...mam chvili nove auto a tak na wap jezdim jen chvili, ale na Prumyslove na Shell uplne bez problemu s vlastnim kyblem a houbou, dokonce mi typek od obsluhy donesl teplou vodu do kybla na umyti :drinks:
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Praveze vyjimkou jsou spise wapky kde to zakazane neni. Blokujes to tam lidem co nasypou 150-200 aby mohli vyuzit vsechny programy :D
Uživatelský avatar
Jonny
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 316
Registrován: 27 srp 2014, 12:42

Jojo taky mne tam jednou otravoval a tak jsem ho poslal slušně doprdele že si díky jejich programu nezlikviduju vosk. A jeho odpověď byla vždy jsem jezdí s Mercedesama[SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND COLD SWEAT] a já mu říkám a vy víte čím mají lak ošetřeny na to už neřekl nic [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND COLD SWEAT] domyl jsem utrel a odjel jsem.

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

10kaček 50sec je standartní cena u nových wapek, které už mají demineralizovanou vodu.
Měl jsi mu slušně vysvětlit, že nikoho nezdržuješ(pokud to tak bylo) a jestliže s tím má problém, nedoporučíš wapku nikomu dalšímu, ať to vyřídí vedoucímu...bys viděl jak by ti ještě donesl kafe s omluvou ;)
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
shawt
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 32
Registrován: 05 srp 2016, 13:23

Ja mu to vse rikal, ze tam mam vosk ochranu a ze to potrebuji myt Ph neutralem, ale on jen, ze kdyz se mi to nelibi, tak tam jezdit nemusim. Tak sem mu rekl, ze to jsou zlodeji a ze uz me tam neuvidi...a tim bych to uzavrel.
xLoCo99x
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 26 lis 2016, 21:44

poradí někdo wapku v okolí Prahy 3 Žižkov? někam kousek dojet neni problem pokud to stojí za to, Malešická je za rohem ale je to strašný, stát frontu na to abych si mohl ve stresu opláchnout auto vodou nebo blbym práškem a nic víc když mi to ještě půlku peněz sežere. Nemluvě o tom že po cestě zpátky je to zase špinavý, protože Malešice.

Četl jsem tohle vlákno několik stran dozadu ale doufám že mi někdo dá aktuálnější informace

díky
Zdena
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 42
Registrován: 08 úno 2015, 08:55
Bydliště: Praha 9

xLoCo99x: nevím, jestli funguje, ale na trojce máš ještě Benzinu na Olšanský (2boxy)
https://www.google.cz/maps/@50.0828382, ... 6656?hl=cs

Z.
Odpovědět