Praha a okolí

Zkušenosti s wapkami a myčkami v jednotlivých krajích. Wapky se využívají ve větší míře v zimním období. Na myčky většina z nás asi nejezdí, ale kdyby se našla nějaká šetrná a zajímavá, sem s ní...
Odpovědět
Roman
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 15
Registrován: 27 lis 2018, 15:33

Tak jsem tam byl a celkem ok. Na půldenní mytí to nemám nejblíž a stejně tam člověk nesmí mít svoji chemii, ale sfouknout špínu a přejet demineralizovanou vodou tam půjde. Díky
Uživatelský avatar
Fabio
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 64
Registrován: 26 bře 2014, 14:26
Bydliště: Praha

KobyVR46 píše: 30 led 2019, 09:28 Aktivní pěnu má ještě myčka na Proseku vedle Obi. Obsluha mi trvrdila, že je ph neutrální, moc tomu ale nevěřim...
Moc dlouho nefungovala a uz ji renovovali, ted je mnohem modernejsi, i je videt volny box "semaforem" nad nim. Programy asi stejne, netusim. Jen asi budu muset v noci = bez obsluhy = kybl, rukavice, iron atd :grin:
KobyVR46
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: 24 led 2019, 15:05

:-))) Je pravda, že to bude zlatej dul. je tam fronta i v devet večer kolikrát... A semafory boží.
rasto315
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 20 čer 2019, 22:46

Roman píše:Poradíte někdo, kde je aktuálně na západním okraji Prahy a okolí box s osmotickou vodou?
Velka Ohrada u Lidlu


Sent from my iPhone using Tapatalk
jendir
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 24 črc 2018, 14:20

Tady je to bez obsluhy, žádný nápis se zákazem ručního mytí a mytí motoru. K dispozici kohout se studenou vodou do kýblu. Přijde mi že je drahá resp. čas utíká rychle. Lze platitit kartou. Vedle je hned prázdné parkoviště, kde lze sušit a doladit další věci.

Automyčka Purito Praha
Průmyslová 1561, 198 00 Praha 14-Kyje
607 330 270
https://maps.app.goo.gl/sdNJc6figwN5WAUj7

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk



Roman
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 15
Registrován: 27 lis 2018, 15:33

rasto315 píše: 20 čer 2019, 23:56
Roman píše:Poradíte někdo, kde je aktuálně na západním okraji Prahy a okolí box s osmotickou vodou?
Velka Ohrada u Lidlu


Sent from my iPhone using Tapatalk
To mi teď o víkendu někdo poradil když jsem myl u nás v Rudné auto. Dneska jsem jel okolo, tak jsem tam ze zvědavosti zahnul a vypadá to tam dobře, ale koukl jsem jen z auta. Prý jim ani nevadí vlastní přípravky, tak uvidím, přiště zkusím.
rasto315
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 20 čer 2019, 22:46

Roman píše:
rasto315 píše: 20 čer 2019, 23:56
Roman píše:Poradíte někdo, kde je aktuálně na západním okraji Prahy a okolí box s osmotickou vodou?
Velka Ohrada u Lidlu


Sent from my iPhone using Tapatalk
To mi teď o víkendu někdo poradil když jsem myl u nás v Rudné auto. Dneska jsem jel okolo, tak jsem tam ze zvědavosti zahnul a vypadá to tam dobře, ale koukl jsem jen z auta. Prý jim ani nevadí vlastní přípravky, tak uvidím, přiště zkusím.
Jezdím tam často, nevadí když je míň lidí a jsou v pohode. Nebo jedu večer, pak obshluha už není.



Sent from my iPhone using Tapatalk
Odpovědět