Praha a okolí

Zkušenosti s wapkami a myčkami v jednotlivých krajích. Wapky se využívají ve větší míře v zimním období. Na myčky většina z nás asi nejezdí, ale kdyby se našla nějaká šetrná a zajímavá, sem s ní...
Odpovědět
xLoCo99x
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 26 lis 2016, 21:44

díky za tip, zkusim
Uživatelský avatar
Fabio
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 64
Registrován: 26 bře 2014, 14:26
Bydliště: Praha

Zdena píše:Sice ještě nefrčí, ale už dokončují:
https://www.facebook.com/WASH-INN-Pod%C ... =page_info
Uz funguje, celkem asi 7-8 boxu, 1 je jeste uzavren. V sobotu mi obsluha rekla "ja se omlouvam, ale nemuzete tady pouzivat vlastni kybl". Asi myslel spis sampon atd.
Tak ted nevim, asi zalezi na obsluze...nebo tam chodit kdyz tam obsluha neni (maji otevreno NONSTOP).
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Ktere lokace v Praze aktualne nemaji problem s vlastni chemii (aspon teda vlastni kyble, idealne i zelezozrout/asfalt) a je tam prostor poodjet bokem? Diky!
Uživatelský avatar
Jonny
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 316
Registrován: 27 srp 2014, 12:42

wildT píše:Ktere lokace v Praze aktualne nemaji problem s vlastni chemii (aspon teda vlastni kyble, idealne i zelezozrout/asfalt) a je tam prostor poodjet bokem? Diky!
Určitě Praha 5 Butovice OMW tak to sudlam už dlouho a nikdo mi nic neřekl. Pak rudná.. A taky jsem to myl i vlastní chemii na Praze 6 na podbabe.

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
FLP
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 162
Registrován: 02 dub 2014, 15:36
Bydliště: Praha, Nitra

Určite by soim ešte odporučil OMW na Nových Butoviciach a Benzina na Argentínskej.
Catilina
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 16 dub 2017, 18:04

Čaute, asi blbý dotaz, ale chystám se na svoje první větší mytí auta (zdá se, že OMV v Butovicích vypadá nejdostupněji) a chtěl jsem se zeptat, jaká je cca normální únosná doba mytí na takto veřejně dostupných wapkách. Neumlátí mě personál / naštvaná fronta, když si budu na wapce auto I voskovat? Předem díky za odpověď :smile:
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Pokud tam přijedeš ve špičce a budeš tam pár hodin makat na autě, tak tě fronta celkem po právu zlynčuje, od toho bohužel veřejné wapky nejsou.
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
Jonny
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 316
Registrován: 27 srp 2014, 12:42

Auto si v boxu pouze umyj a osus a voskovat můžeš venku a nikoho tím nenaseres. Já jsem v boxu běžně 30min a nikdo mne ještě neoslovil.

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

vždycky to je o ohleduplnosti k druhým, tzn. nedělám v boxu nic, co tam nezbytně dělat nemusím ;)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
pattapuf
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 21 kvě 2012, 20:38
Bydliště: Mompracem
Odeslaná poděkování: 1 poděkování

Catilina píše:Čaute, asi blbý dotaz, ale chystám se na svoje první větší mytí auta (zdá se, že OMV v Butovicích vypadá nejdostupněji) a chtěl jsem se zeptat, jaká je cca normální únosná doba mytí na takto veřejně dostupných wapkách. Neumlátí mě personál / naštvaná fronta, když si budu na wapce auto I voskovat? Předem díky za odpověď :smile:
Pokuď tam přijedu a ty si budeš čištit mřížky na přístrojovce, tak tě umlátím.
Odpovědět