Zkušenosti s wapkami a myčkami v jednotlivých krajích. Wapky se využívají ve větší míře v zimním období. Na myčky většina z nás asi nejezdí, ale kdyby se našla nějaká šetrná a zajímavá, sem s ní...
Od Cipísek
#142
Teplice:

-nejsilnější wapka v uzavíratelném boxu (myčka), možnost volby teplé, studené vody, šamponu, atd. plus sušení zdarma, tekoucí voda z kohoutku - čerpací stanice OMV Dubí naproti Pensionu Bohemia.

-průměrná wapka v uzavíratelném boxu (myčka), možnost volby teplé, studené vody, šamponu, atd. plus sušení zdarma, tekoucí voda z kohoutku - čerpací stanice OMV Teplice Prosetice.

-průměrná wapka v otevřeném boxu, pouze studená voda - čerpací stanice OMV Teplice Ruská ulice.

- pro zimní období: mycí box DP Teplice - ul E. Dvořákové, krytý box pro kamiony, možnost ručního mytí, silná wapka, teplá, studená voda
Uživatelský avatar
Od pásovec
#182
Chomutov - pumpa myslím Fill. Svého času tam byl teplý wap, který opravdu výborně umýval. Občas bývá fronta, ale výsledek stojí za to. Opět nemůžu říct, jak je to s napouštěním do kýble.
Od Jorgeos
#243
Ad čerpací stanice OMV Teplice Prosetice:
před pár měsíci zrušili kohoutek se studenou vodou, kartu na sušení zdarma už imho taky nedávají.
Zkusím se zeptat na zmíněné OMV v Dubí, snad tenhle přístup nezvolilo cele OMV v ČR.

Jorgeos
Uživatelský avatar
Od Bejby
#12297
Chomutov - jednoznačně Agip naproti globusu. Čistě jen ostřik, ale voda má dost silný proud, 3 minuty za dvacku, takže když už to máte trochu v ruce, stačí vám jeden proces na oplach celýho auta. Největší problém pro mě jsou nervózní a důležití "leštiči" čekající na mytí svého odrbaného miláčka. Vodu do kýble si vozím svojí po zkušenostech s obsluhou, která je velice "ochotná" napustit vodu do kýble.. Buď se blbě xichtí, nebo mi ke kvalitnímu šamponu přidaj kapku Jaru :D Nejlepší je sem jezdit v jedenáct večer a trávit tam noc :D

Ostatní chomutovské Wapky stojí za vyližprdel, konkrétně Lukoil v ulici Lipská (proud na prd, voda ti teče po celym člověku, protože to maj nějaký rozbitý a proud jako ze zahradní hadice. Ale teď se chystají nové boxy na Pražský, když se vjede do cv, tak jsem na to zvědavej :)
Uživatelský avatar
Od Frozz
#20679
Děčín - ulice Dělnická, benzínka Dopravního podniku

- 3 zavřené a 1 otevřený box (tím myslím bez a se střechou)
- dost prostoru pro leštění a "hraní si"
- 10kč na 1 minutu, tlak je silný a rozhodně se s tím nedá naplnit kýbl, pokud necháte téct proud volně, lze to ale trochu to trvá :smile:
- většinou je tam volno, nepřecpáno
Od philiph
#20681
kybl se da naplnit na jakekoliv wapce :) staci tu wapku strcit do nejake podradnejsi rukavice nebo houby a v klidu ten kybl naplnit :) ten tlak tu houbu ani rukavici nijak neposkodi a voda vytece jakoby z kohoutku.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]