Ústecký kraj

Zkušenosti s wapkami a myčkami v jednotlivých krajích. Wapky se využívají ve větší míře v zimním období. Na myčky většina z nás asi nejezdí, ale kdyby se našla nějaká šetrná a zajímavá, sem s ní...
Uživatelský avatar
Frozz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 697
Registrován: 12 čer 2014, 19:57
Bydliště: Praha/stř. Čechy
Odeslaná poděkování: 1 poděkování
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

To já moc dobře vím a také jsem to tak dělal, ale jakmile vyměnili adapter na wapku za jiný, tak s ním už mi ani tahle metoda nejde, po stisknutí kýbl tlakem doslova odjede, což je pěkně na pytel :ireful:.
FB - https://www.facebook.com/LTDetailing/
Web - https://www.ltdetailing.cz

Profesionální strojní leštění | keramické povlaky | individuální školení

Více info: info@ltdetailing.cz
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

Já si na wapku vozim 40l kanystr s teplou vodou :smile:
-BART-
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 01 říj 2014, 20:28

Most-
1-nová Wapka s pracovníkem u Cipra,kousek od hřbitova,poměrně dobrá a když nechcete sami,tak vám to maník umyje zdarma,pouze se platí Wapka
2-Wapka na Robin Oil pumpě
3-Wapky naproti Baumaxu,jen tam člověk nemůže používat svoje připravky :-(
zbytek stojí za houby
jinak ruční myčka na konečné v Autoplusu II(Škoda auto) tam jsem moc spokojený,bezkontaktní mytí a i my to zdarma převysají,ale jen málokdy dělají na počkání
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Ten "maník" to meje jakym stylem?
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

Nová WAP Chomutov - Otvická zóna (starý Kaufland u silnice 1/13) Tixexpress.

Musím se pochlubit, co nám tady postavili :) 6 mycích boxů s různými programy. Tlak vody sice není tak silný, za to předmycí šampon funguje moc pěkně (nevím jak se chová k voskům, zjistím). Můžu si vybrat z horkého předmytí, horký oplach, předmytí s kartáčem :D , vosk, studený oplach pro spláchnutí bílý sračky po vosku. Jako horkou novinkou je vysoušeč - klasický fukar se studeným vzduchem ve větším provedení. Takže parádní věc pro bezkontaktní sušení, ideálně vyfoukávání spár. 5 minut za 10,- kaček, což je výborný :)

Jinak wapka stojí 10 korun za minutu, dá se auto kompletně umejt všemi programy za 50 - 60 korun.

Nejvíc mě nadchnul ten jejich vosk, dělá mi to pěknej beading i luxusní sheeting i po měsíci až dvou, takže jako taková rychlovka fakt super věc :) Samozřejmě ten vysoušeč je taky hodně dobrej ;) Takže kdo pojede okolo, určitě vyzkoušejte :imgay:
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Já je sleduju na FB a vypadá to že budou stavět v Neratovicích což je kousek tak snad to dopadne.
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

Už si dopisuju s nějakym panem řídícím TixExpresu, takže v pondělí mi zjistí hodnotu PH v šamponu a aktivní pěně, které používají :)
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Béééjbéé žijééé :imgay:

abych nebyl OT, tak hlásím otevřenou wapku u nás v Duchcově ;) Ještě jsem jí nezkoušel, zatím tam byl jen táta, ale technologie stejná jako na wapce v Bílině na výpadovce na Most. 3 boxy, střecha, 10Kč/min. Dávám do mapy myček :)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

Jo žiju, jen mám zimní spánek :D

Jinak k diskuzi ohledně hodnot PH na myčkách TixExpress: ,,Zdravím, konečně mám informace o PH. V programu č. 1 (mytí wap) je mycí přípravek zásaditý s PH 11,5-12,3, v programu č. 2 (mytí kartáčem) je neutrální s PH 6,5 a v programu č. 4 (vosk) je PH 5,5-6,2."

Takže z toho vyplývá, že ideální pro navoskované auto bude pokropit auto přípravkem z kartáče a spláchnout horkou vodou :)
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

V Mostě u Baumaxu jsou 4 boxy se střechou ;)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Odpovědět