Zkušenosti s wapkami a myčkami v jednotlivých krajích. Wapky se využívají ve větší míře v zimním období. Na myčky většina z nás asi nejezdí, ale kdyby se našla nějaká šetrná a zajímavá, sem s ní...
Od VWMysak
#140
Železný Brod, Benzina směr na Jablonec, Tanvald, krytý wap, kohoutek na natočení vody. Hodnocení chvalitebný. ;)
Uživatelský avatar
Od mathyas
#340
VWMysak - Semily - ruční mytí, výborná kvalita, zajímavé ceny, dobrý přístup! Doporučuji

Po dohodě také možnost mobilních služeb. Šikovnej, flexibilní, mladej člověk.
Od VWMysak
#364
Yes, stačí se jen ozvat a domluvit. 8-)
Naposledy upravil(a) VWMysak dne 02 bře 2014, 17:29, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Od speedy
#8831
V Jablonci nad Nisou naproti OC Interspar je WAPka se dvěma kójema. Prostor je zastřešený a ze tří stran uzavřený, pokud tam přijedete za tmy, je i kvalitně osvětlený několika zářivkama. Nedávno jsem tam myl, vzal jsem si pouze mycí rukavici a utěrku z mikrovlákna na usušení, a na to zimní mytí uplně dostačijící. Stejně vám za chvíli je zima na ruce :D
Každopádně jsem smyl hrubou nečistotu, pak jsem to pocintal tím jejich šamponem co tam mají a pak jsem jednou rukou držel Wakpu, ale neměl jsem ji puštěnou se spouští, pouze jsem ji nechal stříkat samovolně a na druhý ruce jsem měl mycí rukavici. Takže jsem rukavici pořádně živil vodou, celkem jsem do toho naházel 70Kč, ale umyl jsem to opravdu v klidu, žádnej kvapík. Ten jejich kartáč se pak dá pěkně použít na umytí kol, protože z toho opravdu stříká pěna s v bohatém poměru navíc s teplou vodou. Já na zimu vozím poklice, takže opět plně dostačující, pokud není moc času na mytí. No a potom jsem to utřel právě tou sušící utěrkou. Takže pokud pofrčíte přes Jablonec někam dál do hor, pak doporučuji ;)
Uživatelský avatar
Od hanzi
#10301
V Liberci jezdím na Benzinu v Chrastavské ulici. Krytá wapka, používám čistě jen "oplach". Nahážu 60 Kč, opláchnu auto wapkou, pak přeruším, v klidu si auto umeju z kýble s vlastním šamponem (obsluha říkala, že "proč byste jako nemohl mít vlastní šampon?"), pak znovu přepnu na oplach a auto spláchnu. Pak vysuším. Jezdím tam spíš večer, když není takový provoz, protože mají jen 2 kóje. A já potřebuju svůj čas... ;)
Od wall78
#22106
Ahoj, byl jsem v Liberci v Detailing Center na Zhořelecký, a byl jsem v šoku.Super služby,za chvíli jsme si tykaly jsou to mlady kluci ale bylo poznat že vědí co dělaj.Jsou nový ani jsem nevěděl ze neco takového tady je.Musím říct že jsem se o svou osmičku bál,ale ta chvíle strachu stála za to.Vyšpíglovali ji tak že já to tak nikdy neměl.A nabízej keramický povlaky o nichž ted premýšlím.Domu sem jel 40 abych se neušpinil.Nádhera.Jsou na netu i facu.Díky Míro za TIP!!! :thumbup:
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]