Liberecký kraj

Zkušenosti s wapkami a myčkami v jednotlivých krajích. Wapky se využívají ve větší míře v zimním období. Na myčky většina z nás asi nejezdí, ale kdyby se našla nějaká šetrná a zajímavá, sem s ní...
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zkušenosti v Libereckém kraji.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
VWMysak
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: 23 lis 2010, 18:14

Železný Brod, Benzina směr na Jablonec, Tanvald, krytý wap, kohoutek na natočení vody. Hodnocení chvalitebný. ;)
Uživatelský avatar
mathyas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: 26 srp 2011, 08:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

VWMysak - Semily - ruční mytí, výborná kvalita, zajímavé ceny, dobrý přístup! Doporučuji

Po dohodě také možnost mobilních služeb. Šikovnej, flexibilní, mladej člověk.
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel a detailingu

Profesionální služby, dlouhodobé ochrany vozidel, opravy kůže

http://www.matejveprek.cz
VWMysak
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: 23 lis 2010, 18:14

Yes, stačí se jen ozvat a domluvit. 8-)
Naposledy upravil(a) VWMysak dne 02 bře 2014, 17:29, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
mathyas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: 26 srp 2011, 08:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Dyť to říkám :mrgreen:
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel a detailingu

Profesionální služby, dlouhodobé ochrany vozidel, opravy kůže

http://www.matejveprek.cz
VWMysak
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: 23 lis 2010, 18:14

Přes zimu zavřeno, zamrzá mi voda. :mrgreen:
Uživatelský avatar
pásovec
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 26 říj 2010, 18:59

tam mrzne jo? :D tady je 5+
Detailing Club ČR
Uživatelský avatar
speedy
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 44
Registrován: 17 lis 2013, 21:44
Bydliště: Jablonec nad Nisou

V Jablonci nad Nisou naproti OC Interspar je WAPka se dvěma kójema. Prostor je zastřešený a ze tří stran uzavřený, pokud tam přijedete za tmy, je i kvalitně osvětlený několika zářivkama. Nedávno jsem tam myl, vzal jsem si pouze mycí rukavici a utěrku z mikrovlákna na usušení, a na to zimní mytí uplně dostačijící. Stejně vám za chvíli je zima na ruce :D
Každopádně jsem smyl hrubou nečistotu, pak jsem to pocintal tím jejich šamponem co tam mají a pak jsem jednou rukou držel Wakpu, ale neměl jsem ji puštěnou se spouští, pouze jsem ji nechal stříkat samovolně a na druhý ruce jsem měl mycí rukavici. Takže jsem rukavici pořádně živil vodou, celkem jsem do toho naházel 70Kč, ale umyl jsem to opravdu v klidu, žádnej kvapík. Ten jejich kartáč se pak dá pěkně použít na umytí kol, protože z toho opravdu stříká pěna s v bohatém poměru navíc s teplou vodou. Já na zimu vozím poklice, takže opět plně dostačující, pokud není moc času na mytí. No a potom jsem to utřel právě tou sušící utěrkou. Takže pokud pofrčíte přes Jablonec někam dál do hor, pak doporučuji ;)
Alfa Romeo 156 Sw 2.4 JTDm 129kw
Uživatelský avatar
hanzi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 146
Registrován: 08 úno 2014, 03:41
Bydliště: Liberec

V Liberci jezdím na Benzinu v Chrastavské ulici. Krytá wapka, používám čistě jen "oplach". Nahážu 60 Kč, opláchnu auto wapkou, pak přeruším, v klidu si auto umeju z kýble s vlastním šamponem (obsluha říkala, že "proč byste jako nemohl mít vlastní šampon?"), pak znovu přepnu na oplach a auto spláchnu. Pak vysuším. Jezdím tam spíš večer, když není takový provoz, protože mají jen 2 kóje. A já potřebuju svůj čas... ;)
wall78
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 11 črc 2014, 14:31

Ahoj, byl jsem v Liberci v Detailing Center na Zhořelecký, a byl jsem v šoku.Super služby,za chvíli jsme si tykaly jsou to mlady kluci ale bylo poznat že vědí co dělaj.Jsou nový ani jsem nevěděl ze neco takového tady je.Musím říct že jsem se o svou osmičku bál,ale ta chvíle strachu stála za to.Vyšpíglovali ji tak že já to tak nikdy neměl.A nabízej keramický povlaky o nichž ted premýšlím.Domu sem jel 40 abych se neušpinil.Nádhera.Jsou na netu i facu.Díky Míro za TIP!!! :thumbup:
Odpovědět