Zkušenosti s wapkami a myčkami v jednotlivých krajích. Wapky se využívají ve větší míře v zimním období. Na myčky většina z nás asi nejezdí, ale kdyby se našla nějaká šetrná a zajímavá, sem s ní...
Od Tom
Chtěl jsem otestovat tu šelku v Olmíku, ale cestou se na mě usmál Agip u Baumaxu a trochu zklamání a podobná recenze jako v KV :-)

nic moc teda :-( Tlak vody průměrnej možná lehce podprůměrnej, délka cyklu taky nic moc :-) jo a blbě se tam najíždí a vyjíždí :mrgreen:
Od Klvys
Neví zda-li to se mohu dát přídavam novou firmu xxxxx Kde začínam pracovat.

Upraveno adminem:
Nejedná se o wapku, kam by se dalo zajet a umýt si tam auto. O tom je tato sekce.
Pokud zde chcete mít komerční inzerci, není snad takový problém mi napsat a domluvíme se. Je to popsáno v pravidlech, která jak se dívám, moc lidí nečte... :roll:
Od soray
Byl jsem do dneška na Moravě a minulý týden jsem vyzkoušel wapku v Přerově (auto po cca 300km vypadalo děsně). Byla to wapku na Agipu, ulici teď přesně nevím, je to cestou od Tesca přes řeku a pak asi 400m. Cena 10Kč/2 minuty, naprosto brutální tlak, jakej jsem ještě nikde neviděl. Musím tedy jednoznačně doporučit.
Od ka-spel
Prostějov. To nej pro detailisty areál automotoklubu v místní části Vrahovice vedle AMF Reece (ex Minerva) na Sídlišti Svornosti. K dispozici velka horká profi WAP, 2 hadice studené, rampa pro mytí podvozku nebo motoru, vysavač, kýble, houby, chemie byť nedetailové. Možnost použít vše vlastní. Ceny rozumné, žádná zlodějna jak u benzinek.[attachment=-1]uploadfromtaptalk1395828200426.jpg[/attachment][attachment=-1]uploadfromtaptalk1395828393242.jpg[/attachment]
Přílohy
uploadfromtaptalk1395828393242.jpg
uploadfromtaptalk1395828393242.jpg (29.64 KiB) Zobrazeno 6890 x
uploadfromtaptalk1395828200426.jpg
uploadfromtaptalk1395828200426.jpg (21.4 KiB) Zobrazeno 6890 x
Od ka-spel
Další prostějovské WAP. OMV na ulici Plumlovská - výpadovka západním směrem na Plumlov, Boskovice. 2 boxy s WAP a kartáčovou torturou na lak. 500 m dál ven z města na stejné ulici pár měsíců nová bezkontaktní myčka Cars Vitamin. 3 boxy, z toho prostřední s obsluhou. Přes den vždy fronty cca 1-2 auta na box. Menší tlak než na OMV (možná výběrem programu - demineralizovaná voda).
Od Austin
Přerov naproti tuším Kauflandu je LUKOIL,
na výjezdu z pumpy vpravo Wapka,
tlak výborný, moc chemie z toho neteče, dlouhý interval, spokojenost.

O 50m dále se buduje nějaká bezkontaktní myčka, ještě v provozu nebyla.
Od Austin
Tak nová myčka není bezkontaktní jak hlásal plakát, ale je s mikrogranulemi, tlak nadstandartní, myje dobře,
jinak obvykle u dveří sedí dva týpci, proč ale nevím, asi aby jim to menšina nerozebrala..
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]