Moravskoslezský kraj

Zkušenosti s wapkami a myčkami v jednotlivých krajích. Wapky se využívají ve větší míře v zimním období. Na myčky většina z nás asi nejezdí, ale kdyby se našla nějaká šetrná a zajímavá, sem s ní...
Uživatelský avatar
Ryco
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 76
Registrován: 01 kvě 2016, 14:22
Bydliště: Ostrava

OMV v Mariánkách https://goo.gl/maps/AjyTabZAUFE2
K&K před Kauflandem v Shopinu https://goo.gl/maps/GUvhXuynDL42
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

Dík odkazy jsi dávat nemusel bo jsem z OVy se stejnou károu :D
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Ta wapka naproti Kauflandu v Zábřehu stojí za prd.
Já nejraději jezdím do Poruby - pneu janda. Tlak vody dobrý, demineralizovaná voda dobrá. Za mě spokojenost.
Uživatelský avatar
Ryco
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 76
Registrován: 01 kvě 2016, 14:22
Bydliště: Ostrava

Optimas: jsem si vědom, to spíš pro náhodného kolemdoucího do budoucna :smile:

Neozin: V tom zábřehu jsem byl jen v 2x v zimě a byl jsem spokojen.
Jinak jezdím jen na rychlý demi oplach na OMV, od prachu/pylu to mám skoro za barákem, někdy když se mi nechce sušit auto tak tam sjedu taky na demi a taky v pohodě.
Ale není nad to si to umýt doma, když má člověk možnost, pořádné umytí na WAP se slušně prodraží, když člověk chce výsledek.
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

Předevčírem jsem navštívil asi v 18.30 OMV na Mariánskohorské a umyl jsem si jen tou měkčenou vodou auto a samý vodní spot mi zůstal na černém laku. Takže to asi nebude nic moc kvalita
Uživatelský avatar
Ryco
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 76
Registrován: 01 kvě 2016, 14:22
Bydliště: Ostrava

Na oplach tam jezdim pravidelně a spot na autě nikdy nemám. Hodim 30kč, program 5, 10s odstříkam na zem a oběhnu auto. Ciste to nikdy nemam, ale spot nikde. Jezdím tam az když je auto tak po 14dnech po kontaktnim myti doma zaprasene. Jednou kdyz se mi doma po kontaktnim mytí nechtelo auto susit, jel jsem to oplachnout na omv a bez spotu. Kdyz to same udělám doma mam to jak "dalmatina".
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

Navštívil jsem v Poruběpneu Janda a super. Destilka 10kč/1min fungovala perfektně. Pak jsem začal auto utírat ručníkem v boxu a katastrofa. Z vedlejších boxů ti Greténí to prali přímo na moje auto. Mají to špatně odstíněne jinak super
francouzské brambory
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 22 úno 2020, 19:37

Zdravíčko.
Neporadil byste mi, prosím, někdo ruční myčku v Ostravě či blízkém okolí, kde by ještě nebylo výslovně zakázáno použití vlastní chemie ? Jezdíval jsem mýt auto do Poruby k Jandovi, dokud to tam nezakázali. Pak jsem ještě jezdíval v Porubě k Benzině na Opavské a do Klimkovic k OMV, ale obě jsou v současnosti mimo provoz.
Předem díky, FB.
Uživatelský avatar
3dclub
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 80
Registrován: 28 led 2019, 19:59
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Ahoj, nejsem z tohoto kraje, ale než někdo odepíše tak můžeš zkusit kouknout na mapu https://www.mapotic.com/samoobsluzne-myci-boxy a třeba něco objevíš :)
francouzské brambory
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 22 úno 2020, 19:37

Díky díky. Na mapu jsem samozřejmě koukal, všechny tři myčky, které v mapě jsou v rámci Ostravy znám a na všech třech je už použití vlastního šamponu zakázáno. V mapě ani nejsou všechny samoobslužné mycí boxy uvedeny (například druhá a třetí z mnou výše zmíněných se v mapě vůbec nenachází a ani v minulosti nenacházely (zejména ty u benzínových pump)), a tak jsem tak nějak tajně doufal, že mi někdo prozradí nějakou takovou :)
Odpovědět