Moravskoslezský kraj

Zkušenosti s wapkami a myčkami v jednotlivých krajích. Wapky se využívají ve větší míře v zimním období. Na myčky většina z nás asi nejezdí, ale kdyby se našla nějaká šetrná a zajímavá, sem s ní...
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zkušenosti v Moravskoslezském kraji.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Nitmar
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: 22 říj 2013, 13:58

V ostravě jsem našel dvě možnosti buď
1) OMV -
GPS-koordináty: X = 18.25337 °, Y = 49.78178 °

Stavil jsem se tam včera. Docela mě překvapilo, že zakazují použití vlastních přípravků. Je to napsáno na ceduli. Nevím jestli by mě obsluha vyhodila pokud bych si začal mýt auto svým šampónem. Asi to bude stejné jako na ostatních stanicích. Prosil bych o potvrzení kdo na OMV jezdí zda se to striktně dodržuje.

2) naproti kauflandu v zábřehu.
http://www.auto-mycka-ostrava.cz/navody/
tohle vypadá zajímavě a dnes se tam skočím podívat. Mám to sice trošku z ruky a radši bych jezdil k OMV, ale nechce se mi riskovat konflikt s obsluhou, když si začnu mydlit auto dodíkem. :)
Uživatelský avatar
Xander_Cage
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 188
Registrován: 24 zář 2013, 00:05
Bydliště: Ostrava

Na OMV co je na Dubině, na ulici Horní myju svými prostředky normálně, obsluha mě nevyhazuje, jenom je nevýhoda že jsou jenom 2 boxy tím pádem je tam hodně lidí a já musím na chvíli přerušit práci odjed a pustit někoho jiného (nemusel bych, ale nejsem takový a chápu lidi, že oni si chcou jenom umýt auto od nejhorší špíny, přitom já si s tím autem hraju) a pak zase počkat až ostatní skončí a najet na wapku. Jinak v tom zábřehu naproti kauflandu naprosto v pohodě, dostatek boxů takže práce je nepřerušovaná, a vlastní mycí prostředky nejsou problém.
Nitmar
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: 22 říj 2013, 13:58

No jak sem se já byl dívat na OMV tak tam bylo lidí jak na Václaváku. Průjezd k boxům blokovali lidi, kteří jeli do automatické myčky. Takže vyjíždět z boxu a pak znovu čekat frontu by bylo trošku brutální.

Jinak poznatek. WAPkou nenaplníte kýbel vodou. Teda aspoň mě se to nepovedlo.

Byl jsem u toho kaufu a jsem max. spokojený.
Uživatelský avatar
ka-spel
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 498
Registrován: 18 bře 2013, 22:46
Bydliště: Prostějov
Odeslaná poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Tak si kýbl prostě náplni doma. Zrovna včera jsem tak myl u ÖMV ale doma.

Odesláno z mého ZTE V970 pomocí Tapatalk
petr-kucera
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 31
Registrován: 26 čer 2013, 16:00

Co se týče Wapky, tak další slušná možnost je v Porubě vedle pneuservisu "Pneu-Janda"...ale netuším, jak je to s vlastníma přípravkama.
BMW E39 530D
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

Sorry za ot ale kybel se na wap da naplnit, jeste nez tam hodis cash tak to tece slabym proudem jen to chvilku bude trvat :) a nevim zda to fici uplne vsude.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nitmar
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: 22 říj 2013, 13:58

ha. To mě ani nenapadlo vyzkoušet. mačkat dříve než zaplatím. :D :D
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Nejlepsi jsou proste uzaviratelny kyble a tepla voda pekne z domu, ale ten napad napoustet to tim cancourkem vody je teda celkem kreativni :D Ale tam kam jezdim ja by to trvalo tak pul dne, protoze to spis jenom kape... mozna za par let, az jim to nebude tak tesnit :D
Uživatelský avatar
Radim84
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 230
Registrován: 08 pro 2013, 20:04
Bydliště: Ostrava
Obdržená poděkování: 2 poděkování

Ahoj, uz nekolik let jezdim na OMW, ktera je na marianohorske a vzdy pouzivam vlastni sampon. Nikdy me za to nezdrbali. Jsou tam 4 boxy coz je docela v pohode.
Jinak plnit kybl primo na wap je docela sranda, ale nikdy se mi to nepovedlo :D Ja vzdy vozim kybl se samponem.
Moje 1.8TSI
Odpovědět