Brno a okolí

Zkušenosti s wapkami a myčkami v jednotlivých krajích. Wapky se využívají ve větší míře v zimním období. Na myčky většina z nás asi nejezdí, ale kdyby se našla nějaká šetrná a zajímavá, sem s ní...
Odpovědět
Ivo89
Příspěvky: 4
Registrován: 24 kvě 2015, 14:32
Bydliště: Brno

Ahoj,

Dnes dopoledne jsem byl v Bystrci v Uni Hobby a zjistil jsem, že tam na parkovišti vyrostly nový mycí boxy, dá se tam i mýt podvozek. WAP je za 10 Kč na 60 sekund, ale dá se tam předplatit i nějaká karta a dostanete bonus. Moc jsem to nestudoval, ale vypadá to zajímavě. Níže připojuji odkaz, snad to bude ok, píšu z mobilu a je to porod :)

http://www.am-cisticitechnika.cz/novink ... rum-v-brne
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Ten oplach podvozku je docela zajimava funkce, asi se tam zajedu kouknout :D To je jako tady nekde 49.225052, 16.537376?
Ivo89
Příspěvky: 4
Registrován: 24 kvě 2015, 14:32
Bydliště: Brno

Jojo, tam, zahnes k Uni Hobby (ještě je tam Penny, zahradnictví čtyřlístek, okay elektro atp.) a už to uvidíš, v podstatě to tam dostavěli na parkoviště :)
Uživatelský avatar
Michail
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 549
Registrován: 08 srp 2014, 12:11
Bydliště: Černovice

Nemůžeš to minout, to fakt nejde. Boxy už tam chvilku jsou, bratranec se tam stavoval a prej je to nějaká "super-nano-technologie s mikrogranulema, takže to auto je fakt umytý". No já na to asi nemám náladu.

Jinak vyrostly nám nový boxy na Slatině u Kaufu. Jmenuje se to Mycí centrum Glanc, webovky asi zatím nejsou.

Kde: z kruháče odbočit ke Kauflandu a po pravé straně jsou dvě budky

Co: v jedné budce je portálovka + dva krytý boxy + venkovní wap, v druhé budce je asi kancl a garáž pro poskytování jejich profesionálních šudlacích služeb

Otevíračka:

Pondělí - pátek: 7:00 - 22:00
Sobota - neděle: 8:00 - 20:00

Neměl jsem čas to odzkoušet, ale z tabule jsem vyčetl, že interval je 60 sekund a maj tam oplach osmotickou vodou.
F**k me, I'm FRENCH!

K4M Renault Mégane Coupé 1.6 16V, r. v. 1999
F4R Renault Laguna GrandTour 2.0 16V, r. v. 2006
KAKUN
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 02 črc 2015, 00:08
Bydliště: Brno

U toho UNI Hobby v Bystrci je zákaz používání vlastních prostředků! Jestli se nepletu.
KAKUN
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 02 črc 2015, 00:08
Bydliště: Brno

Dnes jsem byl v mycích boxech v Bohunicích naproti Kauflandu. A je tam zákaz používání vlastních prostředků. Všude špína a bláto. HRŮZA
havrosh
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 10 čer 2015, 10:26

Nevite co se stalo u Reckovicich, ze je tem uz pres mesic zavreno?
AnderN
Příspěvky: 7
Registrován: 25 bře 2014, 09:39
Bydliště: Brno

Obávám se, že už je to natrvalo. Zkouším tam jednou za pár týdnů volat, ale nic. Škoda, měl jsem to blízko, uzavřené boxy byly fajn, asi to málo vynášelo.
vasek145
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 31
Registrován: 24 dub 2014, 10:26
Bydliště: Plzeň/Brno

Dneska sem se byl podívat v tom Glancu, jak píše michail a byl sem příjemně překvapenej, obsluha v pohodě, natočili teplou vodu do kýble, používání vlastního čehokoliv naprosto žádnej problém, tlak standardní na moderní boxy a oplach osmotickou vodou je fakt perfektní věc. Byl sem tam asi hoďku a půl za tu dobu přijeli dvě auta, takže žádný fronty, práce pěkně v klidu. Za mě super.. :D
baros
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 04 pro 2015, 15:01

Tak v Glancu jsem byl dneška a nedoporučuji. Auto nebylo pořádně umyte, lepšího efektu dosáhnou obyčejnou vodou s mikrovláken. Resim to v rámci reklamace tak uvidíme co z toho bude. První zkušenost kdy jsem po výjezdu neměl umyte auto :-(
Odpovědět