Brno a okolí

Zkušenosti s wapkami a myčkami v jednotlivých krajích. Wapky se využívají ve větší míře v zimním období. Na myčky většina z nás asi nejezdí, ale kdyby se našla nějaká šetrná a zajímavá, sem s ní...
Odpovědět
raym0n
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: 11 zář 2013, 10:20

S Avia Wash Pak mam zase zkusenosti ja a doporucuji, ma to nejaka 'ale', tak se radsi rozepisu
- tlak jednim slovem dostatecny, urcite vetsi, nez hobby wapka Karcher K 2.390, ktera rika, ze ma 110bar za 10czk si stihnu strhnout hnuj z auta a tim ho navlhcit a pripravit na kyblovou metodu (ano, ma dalsi programy jako voda se samponem a i dalsi, ale nevim, co tam vlastne je, protoze to proste nebudu nikdy pouzivat a vy taky ne, jinak... :threaten: )
- nejvetsim plusem osobne hodnotim to, ze vam tam dovoli vlastni chemii a vubec to neresi(a je jedno, jestli v boxu, nebo si auto oplachnete wapkou, vyjedete si kousek na parkalek a tam si budete auto umyvat, penit a ja nevim, co vsechno jeste) a na od mycich boxu pristupnych toaletach jim tece tepla voda zcela cost-free, takze se sebou tahat zadne plne kyble vlastniho mixu nemusite, proste na jednicku
- fronty!! Doporucuji na kavu, wash-session a cigarko jezdit ve vecenich hodinach
Uživatelský avatar
Austin
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 68
Registrován: 12 led 2013, 00:17
Bydliště: Brno

Navrhnul bych moderovi tuto brněnskou sekci ručních myček trochu promáznout....
Karyslav
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 16
Registrován: 05 črc 2014, 02:34
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Nemáte někdo zkušenost s http://www.rwbrno.cz ?

Našel jsem je někde na nějakým fóru a mám to akorát po cestě, že bych se tam z benzinky občas mohl stavit, zkoušeli jste už?
JuicyFolio.cz - Porfolio web který funguje. Okamžitě. - jestli se živíš rukama, děláš něco kreativního a potřebuješ to prezentovat rádi ti pomůžeme.
raym0n
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: 11 zář 2013, 10:20

@Karyslav: zeptej se uzivatele storm2609, dost jsme to spolu resili, ale ja ted jsem na dyl pracovne v DE, takze nemam moznost, ale dost to chvalil a diky tomu, ze to jeste neni provareny, tak se ti tam i venuji atp atp... ja zkusil AVIA wash park Brno a storm rikal, ze RW Brno je jeste lepsi, takze pokud je to pravda, tak chvatej a nevahej ;)
Karyslav
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 16
Registrován: 05 črc 2014, 02:34
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

@raym0n díkec, napsal jsem mu :)
JuicyFolio.cz - Porfolio web který funguje. Okamžitě. - jestli se živíš rukama, děláš něco kreativního a potřebuješ to prezentovat rádi ti pomůžeme.
Uživatelský avatar
Austin
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 68
Registrován: 12 led 2013, 00:17
Bydliště: Brno

o stránku dřív se to RW tu už řešilo
Uživatelský avatar
Austin
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 68
Registrován: 12 led 2013, 00:17
Bydliště: Brno

orandje píše:Ještě dodatek, jak tu někdo píše, že Nilfisk je kvalita, tak opravdu nemůžete brát kvalitu za 6 tis. Vysokotlaký čistič za 6 tis není na profi užívání. Na té Staňkove mě majitel říkal, že jeden ten vysokotlakej čistič stál 75 tis....tak potom srovnávejte. Karcher nemá vedoucí postavení na trhu jen tak. Ale je na každým věc, co má vyzkoušeno.
http://vybaveni-autoservisu.cz/myci-sto ... -110p.html
panečku napíše se profi a je to
Uživatelský avatar
ka-spel
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 498
Registrován: 18 bře 2013, 22:46
Bydliště: Prostějov
Odeslaná poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Bejby píše:Moc jsem nepochopil, proč si zrovna na tomhle fóru stěžuješ, že na wapce nejsou erární houby a šampony :D Takový věci já bych do ruky nikdy nevzal..
Asi si spletl fórum.:D
lukas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 77
Registrován: 25 pro 2014, 17:58
Bydliště: Brno

Nevíte jestli na té Staňkove, teče teď přes zimu teplá? Mám to celkem blízko, tak zvažuji jestli tam zajed :D. Nebo mám zajed radši na tu bystrckou, která je lepší?
lukas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 77
Registrován: 25 pro 2014, 17:58
Bydliště: Brno

Tak sem prubl tu Sťankovu, a nebyla to žádná tragédie. Interval by mohl byt o chlup delší, ale za dvacku to je už v pohodě, to pak zase nevíte co umývat :D. V klídku sem si napěnil cele auto prewashem, počkal a pak spláchl. Bokem je místo kde by se dalo připadne dosušit atd...a naval lidi se taky nekonal. Takže shrnuto podtrženo, na takové to zimní umýváni pro mě dobrý :D a hlavně to mám ani ne 5 minut
Odpovědět