Brno a okolí

Zkušenosti s wapkami a myčkami v jednotlivých krajích. Wapky se využívají ve větší míře v zimním období. Na myčky většina z nás asi nejezdí, ale kdyby se našla nějaká šetrná a zajímavá, sem s ní...
Odpovědět
vasek145
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 31
Registrován: 24 dub 2014, 10:26
Bydliště: Plzeň/Brno

Můžu se tě zeptat co konkrétně jsi reklamoval? Jakože vlastní nešikovnost umejt si auto? :D Tady je řeč o samoobslužných boxech s wapkou, jestli ty mluvíš o klasický mycí lince, tak to tady snad ani nezmiňuj, že si do ní vjel.. ;) :thumbup:
Uživatelský avatar
Michail
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 549
Registrován: 08 srp 2014, 12:11
Bydliště: Černovice

baros píše:Tak v Glancu jsem byl dneška a nedoporučuji. Auto nebylo pořádně umyte, lepšího efektu dosáhnou obyčejnou vodou s mikrovláken. Resim to v rámci reklamace tak uvidíme co z toho bude. První zkušenost kdy jsem po výjezdu neměl umyte auto :-(
BAN :bomb: :D

Jinak mate někdo vypozorovaný kdy na Glancu volněji? Poslední se mi zdá, že je tam celkem plno...
Naposledy upravil(a) Michail dne 04 pro 2015, 23:38, celkem upraveno 1 x.
F**k me, I'm FRENCH!

K4M Renault Mégane Coupé 1.6 16V, r. v. 1999
F4R Renault Laguna GrandTour 2.0 16V, r. v. 2006
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

To mytí podvozku nevím nevím, přijde mi lepší trošku se sehnout a prát tam wapkou než tyhle fontánky.
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
lukas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 77
Registrován: 25 pro 2014, 17:58
Bydliště: Brno

ahoj, tak sem byl teď v tom bástru. Podvozek sem nezkoušel, ale vyzkoušel sem chemické předmytí, mytí šampónem s mikrogranulema a oplach, auto je čisté, co by to udělalo s voskem ale netuším jelikož ho mám mrtvej, akorát mě příjdě že by čas za žeton mohl být o něco delší......
Honza_RG
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 55
Registrován: 13 dub 2015, 10:30
Bydliště: Brno/Bratislava/Praha

To stejny se zdalo i me, napsal jsem jim na FB a typek se dusoval, ze si vymyslim, ze to urcite jede minutu - za me ani omylem, max 40s, nechal jsem tam 50Kc a ani jsem to poradne neoplach, to na Avii za 50Kc pomalu umejvam i ten box, pac nevim, co s tou vodou.. Takze je klidne taky proprud na FB.
Obrázek
Michal Konečný
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 58
Registrován: 03 led 2016, 11:33
Bydliště: Brno

Ahoj tak po sobotním výletu na lyže, kdy auto bylo bílý od soli a jinýho bordela sem ho chtěl vzít na rychlou očistu a pochodil jsem až na třetí wapce.

Bílý a syn wap mimo provoz,
Shellka na Jihlavské u kauflandu wap mimo provoz,
(mimo provoz kvůli teplotě?)
až v areálu SBK v komárově jsem pochodil, tam byl v provozu 1 mycí box

jinak psaný tam nikde není že by nešlo používat vlastní šampón nebo jsem si toho nevšimnul,ale přijde mi že tam ten čas nějak rychle utíká.
Uživatelský avatar
Austin
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 68
Registrován: 12 led 2013, 00:17
Bydliště: Brno

Byl jsem na Staňkové a dobrý, lze doporučit jako jedno z mála míst.
Byl jsem v podstatě příjemně překvapen.
Kýbl stojí 20,- (na webu píšou 50)
raym0n
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: 11 zář 2013, 10:20

@Austin: prosim te, to je to RoyalWash, ze? Jak to tam je? Jsou tam nejak uzaviratelny boxy, co kdyz si dovezu vlastni kyblik s namichanou chemii? Diky za info.
Uživatelský avatar
Austin
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 68
Registrován: 12 led 2013, 00:17
Bydliště: Brno

Jo RW, myslím že nemají žádný problém, nejsou to boxy ale takový tunel tj. teplota jako venku. Kýbl ti dají s šamponem od DCshopu, jar nevedou.
a strká se tam 10Kč mince, tlak výborný.
raym0n
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: 11 zář 2013, 10:20

Kýbl ti dají s šamponem od DCshopu
jak tomu mam rozumet? Jako ze vlastni chemii netolerujou?
Odpovědět