MINI Cooper by Matěj Vepřek

Prezentace profesionálních detailingových firem a detailerů.
Odpovědět
Uživatelský avatar
mathyas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: 26 srp 2011, 08:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

MINI Cooper

Po delší době nějaká zdokumentovaná reference, stydím se, ale rychlost s jakou fungujeme je pro dokumentační přístroje vražedná a nestíháme je vyzvedávat ze servisů :roll:
Dost bylo keců, tady je další reference:

Vždy když dostanu objednávku na MINI, tak mi zaplesá srdíčko, auto člověka baví za volantem, ale i jeho revitalizace člověka baví, už jen proto, jak vůz vypadá po práci, kvalitní laky také potěší a odstíny či hravé kombinace barev jsou jen třešničkou na dortu.

Vůz byl extrémně znečištěný od téru a poletavé rzi, čištění proběhlo chemicky, abych se vyvaroval tvorby dalších následných poškození.

Provedl jsem demontáž některých drobných dílů karoserie, kvůli tvarové složitosti kraroserie a potřebě docílit co nejlepšího výsledku. Našli jsme i pár skrytých překvapení v podobě začínající koroze, kterou jsme podchytili.

Lak byl dorasovaný od amatérského leštění a některé díly byly zmatnělé od předešlé údržby, naštěstí vůz neměl jediný zásadní problém na laku v podobě hlubokého škrábance.

Pro ochranu vozu je zvolen program CERAMIC abychom uchovali vzhled i přes výhled náročnosti budoucího provozu vozu.

Jediné co mě štve, že někam se vytratily fotky z renovace ošoupaných kožených sedaček, třeba je ještě objevím a dodám.

A zde jej máte :)

































































































































Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel a detailingu

Profesionální služby, dlouhodobé ochrany vozidel, opravy kůže

http://www.matejveprek.cz
Tomasko
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 12
Registrován: 12 úno 2011, 16:41

Matěj,jako vždy excelentní.
VWMysak
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: 23 lis 2010, 18:14

Já bych chtěl vidět co Ceramic umí, tz. video nebo fotky po dešti, při mytí jaký to má odvod vody, jak auto vypadá po jízdě v dešti atd. Byla by možná nějaká taková recenze Maty? ;)
WnemOne
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 92
Registrován: 05 zář 2011, 21:11

Paráda ! ;)
Uživatelský avatar
mathyas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: 26 srp 2011, 08:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

VWMysak píše:Já bych chtěl vidět co Ceramic umí, tz. video nebo fotky po dešti, při mytí jaký to má odvod vody, jak auto vypadá po jízdě v dešti atd. Byla by možná nějaká taková recenze Maty? ;)
Byla by možná, momentálně na svém voze žádný povlak nemám, jelikož mi vůz v lakovně zaprášili celý od kláru a musím trošku invazivněji lak dát dohromady. A abych povlak mohl takto zadokumentovat, musím jej mít na očích, tedy na svém voze. Takže zařídím až bude volněji 8-)
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel a detailingu

Profesionální služby, dlouhodobé ochrany vozidel, opravy kůže

http://www.matejveprek.cz
Uživatelský avatar
mathyas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: 26 srp 2011, 08:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Děkuji za pochvalné komenty, potěší
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel a detailingu

Profesionální služby, dlouhodobé ochrany vozidel, opravy kůže

http://www.matejveprek.cz
Odpovědět