Vaše cenové nabídky a co používáte

Prezentace profesionálních detailingových firem a detailerů.
Odpovědět
RadekPapak
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 19
Registrován: 05 bře 2014, 14:27

Zdravím všechny pro-detailery!
Doufám, že jsem zvolil správnou sekci na toto téma. Už nějakou dobu čas od času známým udělám kompletní "očistu" auta, ale myslím, že teď díky detailing shopu a tomuto fóru jsem se posunul jak v metodách, tak přípravcích a použitých materiálech a rád bych se tomu věnoval dále i za účelem výdělku.
Mám doma spoustu přípravků atd., ale byl bych velice vděčný, kdyby jste se se mnou podělili jaké prostředky používáte a na co a případně jak máte stanovené ceny a za jaké úkony.
Moc by mi to pomohlo k tomu abych si udělal nějakou představu :smile:
Předem mockrát děkuji za vaše reakce!
Audi TT Coupe Quattro 225 2000
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Uz se to tu resi.
RadekPapak
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 19
Registrován: 05 bře 2014, 14:27

Díky moc za tip, moc mi pomohl :) Ohledně spotřeby těch a těch přípravků "na jedno auto" a daných sazeb se zatím asi budu držet přibližným výpočtem a pak uvidím pokud se tedy přímo nepodělíte ;)
Audi TT Coupe Quattro 225 2000
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

To si asi musis spocitat sam, ja jsem to kdysi taky pocital, ale pak jsem to vyhodil. Vesmes naklady primo v kosmetice na jedno auto jsou dost male. Meril jsem treba kolik spotrebuju vosku na jedno auto treba pomoci 1000g vahy s presnosti 0,1g, vc. casu, ale presny cisla uz nevim, ale neni to tezky si zmerit vsechno sam.
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Počítání je víceméně nanic. Každé auto je jiné. Jinak veliké - jiná spotřeba všeho, jinak špinavé, jiný stav laku. Když to dojede offroad tak tam necháš jen na gumách půl litru "tradice" zato když ti dojede nějaká nízkoprofilová guma...Za mě bych to zprůměroval a účtoval si navíc za nadstandartní vozidla tak jak to má většina firem. Za SUV, van, offroad atd. třeba 20procent navíc. Za malé auta zase třeba míň...
philiph
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 24 kvě 2014, 13:16
Bydliště: Praha - Přerov

ja to nejak pocital a celkove komplet ocista auta (ne strojni lesteni ale obyc ruco) wapkou, sampon, clay, trix, ipa, lestenka, vosk vyjde na maly auto kolem 300kc (treba polo, nebo nejakej tridverak, mensi kupe atd) na ochcavku a takovyhle bych dal o stovku vic a velky auta zase o 100kc vic nez ochcavka.

takze 300-400-500 jen za chemii. intros treba 50-75-100 na chemii. a pak si k tomu prictes cas a amortizaci mikrovlaken a aplikatoru atd a uvidis :)
VW Golf mk1 2.8 VR6

Peugeot 306 2.0 HDi
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Hmmmmmm introš za 100,-za matroš velmi zajímavé já bych to viděl za mě tak 150-200,-za středně velký auto introš s tepováním.Budu se muset u tebe stavit na školení abych věděl kde ušetřit :dance3:
philiph
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 24 kvě 2014, 13:16
Bydliště: Praha - Přerov

tak ja mam gliptone a neni to tak drahy.
VW Golf mk1 2.8 VR6

Peugeot 306 2.0 HDi
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Já si myslím že by si měl každý spočítat své náklady sám protože každý používá jak jinou techniku tak chemii a proto to nejde takhle napsat kolik stojí to nebo ono.Třeba já to mám tak jak jsem psal ale někdo jiný to bude mít trošku jináč.Nic ve zlém ;) Lesku zdar :smoke:
RadekPapak
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 19
Registrován: 05 bře 2014, 14:27

Díky moc za rady, už jsem něco zkoušel spočítat :smile:
No jak jsem psal, rád bych třeba věděl co za přípravky konkrétně používáte a co je výhodné a nebo naopak nikoli :smile:
Já osobně třeba na kůži počítám jen s SN čističem a SN sealantem, po tom co myl u mě Soray a zkoušeli jsme je :smile:
+ interiérové plasty to je asi otření vlhkou útěrkou, případně APC když jsou horší místa a následné aplikování Auto Finesse detaileru, ten úžasné příjemně voní.
Nejvíce nejistý jsem co se týče použití věcí na lak....ohledně mytí jsem zatím došel k závěru, že nejekonomičtější a nejlepší bude koupit velké balení Dodo Sour power na mytí, případně Dodo Basics of bling na sušení a dolešťování apod. Ale pak přichází řada na chemické čističe téru a polétavé rzi, clay - jaký koupit takto univerzálně? jemný, střední? o hrubém neuvažuji, díval jsem se tedy na SN. A pak Jasná volba je Lime Prime, ale co nejlépe použít před tím při dvoustupňovém leštění? Zase jde o "univerzalitu" použití. A pak přichází vosky a ochrana....u těch vosků bych měl k zákazníkům individuální přístup i teď ze začátku, ale pokud budou chtít něco méně finančně náročného, tak jasná volba je SN sealant :smile:
Jinak bych ještě si nechal rád poradit pokud jde o nějaký opravdu dobrý prostředek na obnovení vzhledu a protekci exteriérových tvrdých plastů, jako třeba kolem uchycení stěračů nebo nárazníky starších aut, dveřní lišty apod., na gumy používám Megs. gel a pak mám tady ještě něco na pryž od Raceglaze :smile:
Takže budu rád, za připomínky k výběru a případně radu k těm leštěnkám :thumbup:
Audi TT Coupe Quattro 225 2000
Odpovědět