Prezentace profesionálních detailingových firem a detailerů.
Od smoulinko46
O auto sa starám od novoty, takže dostáva šetrné umytie, ošetrenie laku detailerom a interiér so základnou údržbou. Na tachometri už svietilo 14000km a tak bolo treba dožičiť niečo viac. Takže nasledovalo dekontaminácia laku, aplikácia Lime Prime, vosk DJ Supernatural, ošetrenie diskov, pneu,okien a interiér vyčistenie kože a impergnácia, vytepovanie podlahy a koberčekov, čistenie pedálov a plastov
Přílohy
xsara 3494.jpg
xsara 3492.jpg
xsara 3491.jpg
xsara 3489.jpg
xsara 3488.jpg
xsara 3486.jpg
xsara 3485.jpg
Od vrbicek
chlapci věřte mi že byste si zvykli velice rychle :) máme to u hotelu a je to neskutečná pecka...
Od smoulinko46
šoféruje sa to úžastne, komfort maximálny, bohužial po x reklamáciách ide auto na výmenu...hold kvalita v porovnaní s cenou je žalostná :(
Od pattapuf
Laconi píše:Auto krásný ale na ty "přístroje" bych si zvykal dlouho a volant je hnusnej :D
Máš recht. Když rozsvítí celej panel, tak to vypadá naprosto otřesně.
Od MalejDoom
smoulinko46 píše:šoféruje sa to úžastne, komfort maximálny, bohužial po x reklamáciách ide auto na výmenu...hold kvalita v porovnaní s cenou je žalostná :(
Tak to mě zatraceně překvapuje...Mercedes a v týhle třídě?
Od Frozz
MalejDoom píše:
smoulinko46 píše:šoféruje sa to úžastne, komfort maximálny, bohužial po x reklamáciách ide auto na výmenu...hold kvalita v porovnaní s cenou je žalostná :(
Tak to mě zatraceně překvapuje...Mercedes a v týhle třídě?
Tak vadný kus se může objevit všude, i když je fakt, že u takového auta by se to stávat nemělo.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]