PIMP MY PAINT - hlasování UKONČENO - vyhrává MG

Který z vozů by si zasloužil strojně rozleštit?

Anketa končí za 25 zář 2011, 12:09

VW Passat B5 sv.modrý
6
7%
Audi 80 Cabrio
12
14%
Audi A6
19
22%
VW Golf IV černý
1
1%
Škoda Octavia Combi
3
3%
Mitsubishi Colt
0
Žádná hlasování
MG
30
34%
Ford Mondeo
2
2%
Peugeot 106
5
6%
Peugeot 607
1
1%
Ford Scorpio
0
Žádná hlasování
BMW 3
6
7%
VW Golf V GTI černý
2
2%
VW Golf IV stříbrný
1
1%
 
Celkem hlasů: 88
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Dovolte, abych se k tomuto vyjádřil.
Souhlasím s tím, že se první kolo úplně nepovedlo. Některý věci (mezi nimi i soutěže) teprve rozjíždíme, proto to zatím není odladěné. Nezapomeňte ale, že se jedná teprve o první kolo hlasování, další budou následovat a já zajistím rovná pravidla.

Ohledně toho, co je fér nebo není fér by se tu dalo dlouho diskutovat. Můj názor je, že "manipulování" kamarádů pro účel hlasování není pro soutěž korektní. Pak to není o tom, který se soutěžních vozů by si zasloužil korekci laku, ale o tom, kdo nažene víc kamarádů - a to je špatně.
Myšlenkou soutěže byla mimo jiné i propagace klubu. Je na první pohled pěkné, že se sem kvůli soutěži přihlásilo mnoho členů, ale na druhý pohled silně pochybuji, že uživatelé typu "asdf" nebo "yxcvbnm" budou platní tomuto klubu. Myslím si, že právo hlasovat v takovéto soutěži by měl mít ten, kdo se o detailing alespoň trochu zajímá.
Z tohoto důvodu byl zaveden status Nováček pro nově registrované uživatele. Je to obecné pravidlo pro celé fórum a pro budoucí hlasování nejen v soutěžích. Toto opatření je trvalé.

Vzhledem k tomu, že hlavním pořádajícím je Mathyas, poslal jsem mu ohledně prvního kola hlasování určitá doporučení. Konečné rozhodnutí bude v jeho kompetenci.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Scared
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 13
Registrován: 23 dub 2011, 15:07
Bydliště: Praha

Buď bude hlasování otevřené a bude to mít propagační účel, protože se budou účastníci soutěže aktivně snažit sbírat hlasy, nebo se bude jednat v podstatě o hlasování uzavřené skupiny, ale bez propagačního potenciálu, protože k tomu nebudou mít účastníci soutěže důvod. Ty dvě možnosti se vzájemně vylučují.

V případě možnosti otevřeného hlasování z důvodů propagace, by bylo asi nejlépe umožnit hlasování bez registrace.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Hlasování bez registrace nevidím jako dobrý nápad, protože pak to bude už jen o tom, kdo si dokáže naklikat víc hlasů.
Každopádně s kolegy se na toto téma pobavíme. Pro mne je ale nekorektnost soutěží nepřípustná a získávání uživatelů bez zájmu o detailing nevidím jako dobrou formu propagace. Že by omezením hlasování utrpěla atraktivnost soutěže si nemyslím - soutěžící mají možnost se zdarma zaregistrovat a ihned se účastnit soutěže o atraktivní cenu.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Scared
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 13
Registrován: 23 dub 2011, 15:07
Bydliště: Praha

Pokud nejde zabránit, aby jeden člověk hlasoval, kolikrát se mu zachce, tak hlasování bez registrace opravdu není dobrý nápad.

Nejde až tak o pokles atraktivity soutěže pro samotné soutěžící, ale především o pokles jejich aktivity v propagační činnosti – šíření povědomí o existenci detailingu, detailingclubu, Matějově práci a dalších věcí co s tím souvisí.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Bude to téma na delší diskusi, já to chci s kolegy probrat a vymyslet rozumné řešení pro všechny. Propagace ano, ale ne mezi uživatele, které detailing nezajímá, to je zbytečná práce. Takto jsou akorát naštvaní ti, kteří soutěžili poctivě a kteří mohou být platnými členy klubu. Tomu chci v dalších soutěžích a jiných hlasováních zamezit.

Samozřejmě stále platí možnost udělení výjimky pro nové uživatele, kteří ten zájem o detailing aspoň trochu mají. Dnes jsem např. tuto výjimku automaticky přidělil uživateli Homi, jelikož u něj již aktivitu registruji.

Omezení tu nejsou pro to, že by mi to dělalo radost, ale kvůli tomu, aby tu nevznikl chaos a klub zůstal transparentní a přehledný pro všechny. A rozhodně nechceme jít cestou různých cenzur a mazání příspěvků jako se děje jinde.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Scared
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 13
Registrován: 23 dub 2011, 15:07
Bydliště: Praha

„Propagace ano, ale ne mezi uživatele, které detailing nezajímá, to je zbytečná práce.“

Nikoho nezajímá detailing od narození. To že někoho detailing v tuto chvíli nezajímá, neznamená, že ho zajímat nezačne, až se o něm něco dozví. O tom je ta propagace, kterou mám, namysli.
PressCheck
Příspěvky: 4
Registrován: 15 zář 2011, 13:06

Jako člen který se zajímá o detailing, byl u vzniku MV service, a člověk který se zabývá marketingem a soutěžemi volím tyhle úpravy jako nešťastné.... Chcete distribuci? Dejte soutěž a celé fórum na FaceBook tak se dá krásně veřejně soutěžit.... Jelikož jsem taky distribuoval MG i Audi mezi své přátele a prosil je o hlasy tak se mezi nimi objevily lidi co začaly objevovat to že auto se dá umýt i něčí jiným než šamponem na psa. Ale pochybuji že tito lidi se tady na fóru budou bavit o tom, kterou brusnou partu použít na ten a ten škrábanec nebo čím dosáhnu většího lesku... Soutěž jsem myslel že byla vytvořena za účelem dostat detailing do podvědomí lidí aby věděly že tu je ta možnost pečovat o vůz (třeba jako majitel MG, mimo to prodejce vozů Chevrolet, Opel a Saab) a tím pomoct lidem co renovují laky, ale i těm co prodávají kosmetiku (protože od doby co ji dovezl Matěj do ČR rapidně se zvedl počet prodejců ... hmmm čím to? ) ale jestli chcete aby o tom veřejnost neurčovala tak vytvořte porotu profesionálů kteří budou postupně vyřazovat auta a z toho vznikne výherce.

ROZHODNĚTE SE čeho vlastně chcete dosáhnout. Aby kvantum lidí vědělo o možnosti leštit a udržovat sve auto, nebo vybírat, v úzkém kruhu přátel auta s tmavým a vyjímečným lakem a tím diskriminovat auta bílá a stříbrná.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ahoj všem,

s kolegy proběhla na téma hlasování dlouhá diskuze a dospěli jsme k tomuto rozhodnutí:

1. Stávající výsledky zůstávají
2. Hlasování pro toto a následující kolo bude plně otevřené jako na začátku soutěže. Vyhrává tedy ten, kdo pro svůj vůz získá nejvíce hlasujících.
3. Po druhém kole hlasování zhodnotíme přínos soutěže pro klub a zvážíme další postup.

Od této chvíle je hlasování uvolněno (i pro již registrované nováčky). Případné další dotazy k soutěži směřujte na Mathyase.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
mathyas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: 26 srp 2011, 08:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Omlouváme se za komunikační šum, Hlasujeme a hrajeme dál!
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel a detailingu

Profesionální služby, dlouhodobé ochrany vozidel, opravy kůže

http://www.matejveprek.cz
Karlos
Příspěvky: 1
Registrován: 22 zář 2011, 10:43

Z tejto súťaže sa stala pekná komédia. Najskôr nedokážete zaistiť viacnásobné hlasovanie, čo dokazujú smiešne registrácie. Potom zakážete hlasovať novým ľuďom kedy už je plno hlasov daných a znemožníte tým akokoľvek je prehlasovať. Teraz sa zase hlasovania rozbehne. Regulárnosť žiadna.

Navyše by to chcelo trochu lepšie transparentnosť výberu súťažiacich. Je divné, že PressCheck ako brat od Mateja pozná niektoré autá a zrovna tie čo vedú. No neviem, ale toto mi príde ako súťaž len na oko. ¨

Možno sa mýlim, ale táto súťaž nebude mať regulárneho víťaza. Zase chápem, že ustrážiť sa to nedá a obzvlášť na PHPBB platforme fóra.

Inak chápem, že ide predovšetkým o propagáciu fóra, ale je otázka či to privedie tých správnych ľudí.

Karlos
Odpovědět