PIMP MY PAINT - hlasování UKONČENO - vyhrává MG

Který z vozů by si zasloužil strojně rozleštit?

Anketa končí za 25 zář 2011, 12:09

VW Passat B5 sv.modrý
6
7%
Audi 80 Cabrio
12
14%
Audi A6
19
22%
VW Golf IV černý
1
1%
Škoda Octavia Combi
3
3%
Mitsubishi Colt
0
Žádná hlasování
MG
30
34%
Ford Mondeo
2
2%
Peugeot 106
5
6%
Peugeot 607
1
1%
Ford Scorpio
0
Žádná hlasování
BMW 3
6
7%
VW Golf V GTI černý
2
2%
VW Golf IV stříbrný
1
1%
 
Celkem hlasů: 88
Uživatelský avatar
mathyas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: 26 srp 2011, 08:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Je úplně jedno kdo je čí brat, já ty auta neznám a nemám pramalý zájem na tom některé auto upřednostňovat, bratr se pouze zasadil o to aby skupině lidí ve které se pohybuje ukázal toto místo a vzhledem k tomu, že tito lidé přihlášené vozy znají, tak jim dali hlas. Někteří o toto forum zájem mít nebudou, tak vytvořili nutné registrace aby odhlasovali pro svůj známý vůz a třeba si někdy v budoucnu vzpomenou na toto forum když jejich otec bude u domu mýt auto,
jak jsem už několikrát napsal, pokud to povede k ukázání fora více lidem a z toho se vyselektují noví aktivní členové, pak to splnilo účel.

Bohužel už mě to přestává bavit jak pořád někdo spekuluje nad regulérností! Nikdo nic nemanipuluje, pouze pár lidí pochopilo k čemu měla tato soutěž vést, zbytek se hájí a vzteká nad pravidly, které nikde napsány nebyly.

Uvidím kolik lidí se přihlásí do dalšího kola, respektive kdy dosáhneme dostatečného počtu soutěžících do dalšího kola. Uskutečním další kolo aby nebyli poškozeni Ti co se o tomto dozvěděli pozdě. A tím končíme.

Ještě začnou spekulace, že soutěž sám pro sebe manipuluji, přitom nevím co bych z toho měl...
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel a detailingu

Profesionální služby, dlouhodobé ochrany vozidel, opravy kůže

http://www.matejveprek.cz
PressCheck
Příspěvky: 4
Registrován: 15 zář 2011, 13:06

Jáj :D Tak teď jsem se zasmál.... Takže jako rodinný příbuzný a aktivní vyhledavatel aut a distributor soutěže a fóra jsem tímto zmanipuloval celou soutěž :D

Pánové... Soutěž byla založena(podle mě) na aktivním vyhledávání nových členů na základě doporučení stálých členů. Aneb ti co mají auta v soutěži prosí své přátele o hlas aby vyhrály. Přitom se ti jeho známí přihlásí na web, jedni se podívají a druzí se ani nepodívají na obsah fóra. Ale tak aktivní vyhledávání funguje.. 45% úspěšnost.
Smutné bylo registrování což udělá nepořádek v těch aktivních a neaktivních členech... Ale o co jde? Tipuju že 2000členů zabere tak maximálně 100MB na serveru a tady je kolik členů? 164? Vždyť to by znamenalo 2000emailových adres na kterých můžete šířit novinky i akce fóra, nebo kohokoliv. A tím napomoct tomu aby auta v ČR a SR jezdily čistější.

Ale jestli toto fórum funguje jako pánský klub někde v Anglii tak nedávejte sem soutěž pro veřejnost... Na tohle fórum chodím a čtu si zajímavosti. A proč .. protože mám rád když něaká věc má svou komunitu a mají názory... Ale taky sem můžu přestat chodit a otravovat pouze svého BRATRA který mi vždycky poradí co a proč použít a jak dosáhnout lesku.

Shrnutí.. buď hraj nebo nehraj, ale neodrazuj nové členy.
Uživatelský avatar
Scared
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 13
Registrován: 23 dub 2011, 15:07
Bydliště: Praha

Organizačně je to prostě nezvládnuté. Způsobila to zřejmě špatná domluva mezi Matějem a představiteli DetalingClubu, kdy Soray v určité fázi začal jednat zcela v rozporu se záměry Matěje. To byl v této situaci zásadní problém.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pánové,

myslím, že vše podstatné okolo této problematiky tu bylo dávno řečeno a s Mathyasem jsem se domluvili na řešení, které zde již bylo také napsáno. Dále není potřeba to tady rozebírat, nic už to nezmění. Bohužel vznikl na začátku soutěže komunikační šum, kdy vedení fóra a ani samotní uživatelé neměli dost informací o pravidlech soutěže - to byl ten zásadní problém. Toto jsme si s Mathyasem již vyjasnili a na dalším postupu se dohodneme po 2. kole hlasování, až zhodnotíme přínos soutěže pro tento klub.

Díky za pochopení.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
mathyas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: 26 srp 2011, 08:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Vyhrává MG s celkovým počtem hlasů: 30
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel a detailingu

Profesionální služby, dlouhodobé ochrany vozidel, opravy kůže

http://www.matejveprek.cz
Uživatelský avatar
pásovec
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 26 říj 2010, 18:59

co další kola?
Detailing Club ČR
Martin_Herko
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: 06 zář 2011, 16:01

I keď som nehlasoval za MG, ale môj brat má MG ZR tak sa teším na fotoreport, dúfam, že bude ;)
Uživatelský avatar
mathyas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: 26 srp 2011, 08:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

pásovec píše:co další kola?
Nevím jestli se na tom podepsalo to handrkování, každopádně od uveřejnění soutěžících mám pouze tři přihlášené... Nezbývá než počkat až se jich přihlásí více...
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel a detailingu

Profesionální služby, dlouhodobé ochrany vozidel, opravy kůže

http://www.matejveprek.cz
Uživatelský avatar
pásovec
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 26 říj 2010, 18:59

S několika lidmi jsem mluvil a říkali všichni téměř to stejné. Moje auto si to nezaslouží, stejně nevyhraju apod.. Tak jim to zkus nějak vyvrátit :-) že i starší lak může vypadat peckově apod..
Detailing Club ČR
Uživatelský avatar
mathyas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: 26 srp 2011, 08:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Abych přemlouval lidi k tomu aby si zadarmo nechali udělat službu za 15K? :lol: :lol:

Když k tomu nepotřebuješ nic jednoduššího než se přihlásit a ukázat stránky dostatečnému počtu lidí, kteří by Ti dali hlas?

Jsou lidé, kteří v tom smysl nevidí, Ti kteří v tom smysl vidí jsou přihlášeni v soutěži.
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel a detailingu

Profesionální služby, dlouhodobé ochrany vozidel, opravy kůže

http://www.matejveprek.cz
Odpovědět