PIMP MY PAINT - hlasování UKONČENO - vyhrává MG

Který z vozů by si zasloužil strojně rozleštit?

Anketa končí za 25 zář 2011, 12:09

VW Passat B5 sv.modrý
6
7%
Audi 80 Cabrio
12
14%
Audi A6
19
22%
VW Golf IV černý
1
1%
Škoda Octavia Combi
3
3%
Mitsubishi Colt
0
Žádná hlasování
MG
30
34%
Ford Mondeo
2
2%
Peugeot 106
5
6%
Peugeot 607
1
1%
Ford Scorpio
0
Žádná hlasování
BMW 3
6
7%
VW Golf V GTI černý
2
2%
VW Golf IV stříbrný
1
1%
 
Celkem hlasů: 88
Uživatelský avatar
mathyas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: 26 srp 2011, 08:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Je tady první kolo hlasování, bohužel jsem čekal větší zájem tak máme pro tohle kolo pouze 14 finalistů. Přeji jim mnoho štěstí a těším se na setkání s výhercem.

KONEC HLASOVÁNÍ 25.září

Vozy které se ještě nezúčastnily posílejte dále, jakmile dovršíme opět dostatečný počet soutěžících, tak spustíme další kolo hlasování! ŠANCI MÁ KAŽDÝ


VW Passat B5 sv.modrý


Audi 80 Cabrio


Audi A6


VW Golf IV černý


Škoda Octavia Combi


Mitsubishi Colt


MG


Ford Mondeo


Peugeot 106


Peugeot 607


Ford Scorpio


BMW 3


VW Golf V GTI černý


VW Golf IV stříbrný
Naposledy upravil(a) mathyas dne 25 zář 2011, 22:14, celkem upraveno 2 x.
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel a detailingu

Profesionální služby, dlouhodobé ochrany vozidel, opravy kůže

http://www.matejveprek.cz
alkaa
Příspěvky: 1
Registrován: 15 zář 2011, 16:45

hlasujem za MG!!!!!!
Jiri1985
Příspěvky: 3
Registrován: 15 zář 2011, 12:58

No... Dle počtu nových členů za dnešní den to spíše vypadá jako soutěž v zakládání fiktivních emailů a uživatelů mezi A6 a MG :D
Uživatelský avatar
pásovec
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 26 říj 2010, 18:59

já hlasoval pro MG ;-)
Detailing Club ČR
matesssss
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 15 zář 2011, 19:36

Já hlasoval také pro MG ;) Magí musí vyhrát!
PressCheck
Příspěvky: 4
Registrován: 15 zář 2011, 13:06

takže máme 2 favority :) Znám obě auta a potřebovaly by to obě :) ale bude pouze jeden vítěz ;) Škoda že nemůžu přihlásit svoje auto :D
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

To chtělo nějak podchytit. Co jsem se díval, tak za dnešek přes 50 nových registrací. Lidi, nepřijde Vám to trošku přehnané? Já vím že se jedná o služby za 15k, ale hrát aspoň trošku fér by nebylo od věci. Ale co, sme v ČR, tady se takovýc věci nedočkáme.
Nedalo by se nastavit aby mohli hlasovat jen lidi co mají nějaký čas strávený na foru, sou reglí několik dní, mají určitý počet příspěvků atd. ?
Jiri1985
Příspěvky: 3
Registrován: 15 zář 2011, 12:58

Musím souhlasit. Ale dalo se to čekat... Nicméně tohle jde bohužel jen velmi těžko ovlivnit. Vždy se najdou nějací "vychcánci", kteří to obejdou (udělají několik příspěvků atd...). Nedivil bych se, kdyby tady bylo 20 nových uživatelů se stejnou IP adresou :-))) Ale jsem rád, že většina soutěžících hraje fér...
PressCheck
Příspěvky: 4
Registrován: 15 zář 2011, 13:06

Ale notak pánové.... MG i Audina má všechny hlasy od reálných lidí.. osobně to distribuji... a jsou to lidé co mají auta a rádi o ně pečují... bohužel nemáme uživatelů jako třeba seznam.cz emailů nebo vw-club.cz uživatelů a ti lidé se musí prvně přihlásit aby o tomto fóru věděli. Kdybychom čekali až lidi stráví něaký čas na fóru nebo přihodí příspěvky tak soutěž končí až za rok :)
Uživatelský avatar
Scared
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 13
Registrován: 23 dub 2011, 15:07
Bydliště: Praha

Taková soutěž je účinný způsob jak propagovat Matějovu práci a detailingclub.cz. Někteří majitelé přihlášených vozidel se pravděpodobně mohou přetrhnout v propagaci, aby získali co nejvíce hlasů pro svoje vozidlo.

Osobně bych určitě zvolil tmavý lak, na kterém práce daleko lépe vynikne. Kdybych si mohl vybrat, se kterým autem budu trávit svůj čas, tak je to bez váhání kabriolet Audi 80.
Odpovědět