Speciální přípravky na péči o plátěné střechy atp.
Tak mohu napsat recenzi k tomu Autoglymu. Cleaner pění jak zplaseny a nejde poradne smit vodou. Chce to opravdu splachovat velkym mnozstvym vody idealne po oplachu strechu vysat tepovacem nebo vysavacem na mokro. K protectantu nemam velice co dodat snad jen ze myzel svetelnou rychlosti. Mam 4 mistne cabrio tudiz je strecha opravdu velka cleaneru sem spotreboval do 50% protektantu mozna pres 50%. Pri opetovnem cisteni strechu prvne oplachnu a pripravky nasilim otevru a naredim s vodou treba 1:1. Myslim ze tak docilim mensi spotreby a rovnomernejsiho nanaseni pripravku a voda se stejne odpari i kdyz v pripade protektantu hure zrejme. Zadne jine pripravky na auto mi nemyzi takovym tempem. Cleaner sem vydrbal houbou co je v sade a protektant nanesl a houbou po strese jen prejel i kdyz ve videonavodu to neudelal. Jake jsou vase nazory ?
Ahoj. Dlouhou dobu tady koukám a pár věcí už mám doma. Položim první dotaz.

Plátěnou střechu budu čistit timhle :arrow: Meguiars Convertible & Cabriolet Cleaner

můžu na to vzít kartáč ze sady DODO supernatural na kůži? :arrow: Colourlock kartáč na kůži a interiér

Minulej rok jsem to bral podobnym kartáčem asi z obi a zdá se mi, že trochu vytahal nitky.
MB SL500 "žehlička"

Co dodat. Perfektní. Úžasné a[…]

Díky, žádný zázrak jse[…]