Z mé strany zájem byl, takže nechápu, proč to dáváte za vinu mě :unknw: Než aby si lidi navrhli čas konání, tak si dělali srandu, takže tak to vidím zase já a znovu opakuji, že já zájem měl, byť to tak nevypadalo.
Nevim ci je to vina, ja s tim loni pocital a vecer predem jsi napsal, ze teda nic nebude. Kdyz tohle tema tak procitam od zacatku, tak asi vetsinu stvalo, ze ani nevi poradne kam jet a v kolik (a to se potom blbe potvrzuje ucast). Me to bylo celkem fuk, ja mel v planu vyjet na Hodonin a nejak te zkusit najit. :D

No takze to chce letos naplanovat lip. Ja rad prijedu pokud budu mit cas (jakoze sna dbudu :D )
joshiki píše:Z mé strany zájem byl, takže nechápu, proč to dáváte za vinu mě :unknw: Než aby si lidi navrhli čas konání, tak si dělali srandu, takže tak to vidím zase já a znovu opakuji, že já zájem měl, byť to tak nevypadalo.
Hele, loni bylo info uplne na hovno. Pokud si to pamatuju, tak nebylo info kde, v kolik, jak a co. Jenom ze bude sraz....
info bylo loni jasný ne ?
nedělejte z toho drama :D
prostě sraz někdy dopo v Hodoníně v dílně kousek ood křižovatky m.benky a Smetanové.
Číslo na mě 606300056.
V dílně budu od rana, program nechávám na účastnících.
k dispozici bude pomerne hodně věcí na vyzkoušení a hodně informací.
možná se podaří i překvápko.
Přesně tak, z křížení ulic M.benky a Smetanova uvidíte nejvyšší 12m vysokou halu...tak tam to bude ;) má 3 velká vrata
Čas se upřesní dle účastníků, zkrátka dopoledne....jestli v 8 nebo 10 si lidi musí rozhodnout sami...tak to bylo myšleno i loni(proto jsem psal, že tam budu od rána)
:drinks: Mír kluci, rád všechny uvidím :thumbup:
Já bych měl návrh na část programů...
U joshiki zřejmě nebudeme na pár minut, ale na hodiny. Potřeboval bych pak nanést na přední sklo sealent od DJ, u kterého je známé, že musí být min. 2-3 hodiny v suchém prostoru. Takže můžeme na mém autě třeba udělat prezentaci, jak by se měl DJ glass sealent správně aplikovat. Od přípravy skla, vyčištění po nanesení sealentu. :D
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]