#44320
Ahoj všem,
rád bych Vás pozval na Den otevřených dveří v ROYAL GARAGE, v Bratislavě, který se uskuteční 9.12.2015. Mimo zástup několika zajímavých aut k nám přijede jeden velice zajímavý host, a to Jurian z Angelwax, který je jedním ze zakladatelů značky a hlavně je to chemik, který stojí za řadou jejich produktů. Nicméně neberte to, prosím, jako prezentaci Angelwax, ale jako příležitost nahlédnout, jak to u nás funguje a vyzkoušet si věci, které běžně třeba neděláte. Od leštění přes aplikaci keramiky, se kterou máme mnoho zkušeností, až po marketing.

Ideálně je to pro lidi, kteří se této činnosti věnují na fulltime, ale zváni jsou všichni, kteří sdílí nadšení pro detailing.

Oficiální program začne v 10.00, ale RG je běžně otevřena od 8.00, takže můžete dorazit i dřív. Pokud někdo nebude stíhat, tak ho určitě nenecháme venku mrznout :friends:

Prosím ty, kteří by měli skutečný zájem, ať mi sem napíší do komentů nebo na mail jan@royalgarage.co do PÁTKU 27.11., ať se podle toho můžeme zařídit :drinks:

Díky a těšíme se na Vás,
Honza
#44345
Čaute lidi,

dlouho jsem tu nic nepřispíval, ale forum sleduju stále 8-).

Byl bych rád, kdybyste dorazili k nám do RG, bude to super akce a čím víc profesionálních a hobby detailerů na jednom místě, tím větší sranda a zajímavější diskuze ne? ;). Každý od každého se přeci můžem něco přiučit.

Několik z vás mi už psalo, že to mají daleko. Já jezdím každý týden z Bratislavy do Prahy za přítelkyní nějakých 370km tam a zpět a taky se dá :pleasantry: - když se chce, tak to jde.

Osobně si myslím, že tu načerpáte zajímavé informace a poznáte nové lidi se stejnou vášní a to stojí víc než pár stovek na benzin.

Mějte se a doufám, že se tu sejdeme v co největším počtu :thumbup:.
Work from samot0506

Díky za pochvalu