@Neozin: To si piš, že mě stále baví 8-) Hlavně co se týče aplikace, tak je to pro mě bezkonkurenční. Výdrž taky dobrá a pokud se koupí to velké balení, tak mi přijde bezkonkurenční poměr cena/výkon. Já mám teď ChG G6 Hyper Coat, což je taky fajn výrobek, ale je přeci jen s tou aplikací je to větší drbačka + cena za aplikaci je docela vysoká a výdrž mi přijde podobná tradici.
Gyeon Q2 Tire - neznám, nezkusil jsem. Cena je vysoká, ale pokud je to kompenzováno velice dlouhou vdrží, tak je to asi ok :)
Já jsem zatím z Gyeon výrobky takový rozmrzelý - Antifog jsem nepřinutil fungovat, WetCoat zase super rychlá aplikace, ale výdrží neohromil.

Teď mi jde hlavně o ten Inner Clean, ten bych chtěl, ale celé balení nespotřebuju. Takže ještě udat ty necelá dva litry :)
Tak jak to vypadá s tím InnerCleanem? Pokud by se upotřebil celý, tak bych příští týden objednal z nanovaxu to 3,7 L balení ať to na toho 17.9 máme. Samozřejmě pokud by ještě někdo něco chtěl z nanovaxu (ChemicalGuys) (a bralo se to balení InnerClenu) tak stačí napsat zde nebo do sz.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]