Jaký zvolit vosk/sealant pro zimní období?

Specializovaná sekce s informacemi, jak dobře připravit Váš vůz na drsnější zimní období.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

To si neodpustím. Takovéhle lidi na forech zbožňuju. Jsou noví, vlezou do prvního topicu a chtějí aby je všichni obletovali s jejich otázkami které jsou dost mimo. Navíc styl psaní který je jak od mimozemšťana.
Bylo to řečeno na každém foru a stejně se lidi nepoučí. Co takhle první to forum projít od shora dolů, přečíst co to jde a teprve pokládat otázky na věci které nerozumím?
Je tu topic Postupy a rady, je tam několik stránek. Jsou tam otázky od nováčků kde mají i vybrané nějaké produky, doporučení na vhodnější.
Na téma zima to je každej rok stejné a zatím se nepřišlo na nic. Jo vlastně přišlo, nejezdit a auto mít v garáži :)

A trošku k dotazu který je OT - na každé auto je vhodnější něco jiného. Od barvy laku po finanční náklady na údržbu
dzordzino
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: 26 pro 2012, 09:24

Ahoj , at jsem hledal jak hledal nic jsem nenansel proto se ptam protoze je to forum a tady se lidi radi , kdyz ti vadi me poradit tak se nemusis preci ozivat ? a jestly mas problem cist tak to necti . Takovy mam rad zase ja texty jen otom jak jim neco vadi a nepodely se o radu . Nic proti ale je to tak , tak diky konkretne tobe za radu , vlastne jsem zadnou nedostal ale stejne diky ;)
VWMysak
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: 23 lis 2010, 18:14

Tady :arrow: viewforum.php?f=29 je málo témat jak začít?

Já myslim, že stačí jen trochu číst a dovíš se vše co potřebuješ a už ubec nechápu proč se zeptáš v tématu "Jaký zvolit vosk/sealant pro zimní období?" na celkovou udržbu laku a pak se divíš, že Ti nikdo nechce poradit.

Forum je taky od toho aby lidi četli už řešené a vyřešené problémy a až pak když jim není něco jasné se ptali.
dzordzino
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: 26 pro 2012, 09:24

za ten odkaz diky a ptam se tady protoze by me zajimalo co a jak pouzit na zimu .
Uživatelský avatar
pattapuf
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 21 kvě 2012, 20:38
Bydliště: Mompracem
Odeslaná poděkování: 1 poděkování

Mně jenom není jasný, proč to nemůžeš najít. Já když jsem sem přišel, tak jsem příspěvky louskal 14 dní než jsem se troufl na něco zeptat. I po samostudiu to nebylo úplně k věci a stále tápu. Řekl bych také, že většina nováčků směřuje svoji cestu a svůj první dotaz právě do sekce nováčku nebo začátečníků.
Tobě mezi zaregistrováním a vznesením prvního požadavku stačilo pouhých 17 minut.
Proto bylo učiněno několik dobře míněných pokusů, kam tě správně nasměrovat. To však stále odmítáš.
dzordzino
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: 26 pro 2012, 09:24

neodmitam a dekuju za radu a uz hledam hledam neznam forum nevim jak to funguje diky
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Collinite Fleetwax Paste Marine & Aeronautical Wax 885
Ze by idealni vosk na zimu?
Byl jsem do tedka rozhodnuty ze v zime pujdu do Collinite 476s.
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

Taky jsem si všimnul novýho vosku na DS, možná by stál za porovnání s 476 a Finiškárem :)

Každopádně to nemění nic na tom, že ještě nepřišlo ani léto, takže tady přestaň strašit! :D
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Bejby píše: Každopádně to nemění nic na tom, že ještě nepřišlo ani léto, takže tady přestaň strašit! :D
slovíčkaření, ale nedá mi to. 21.6. oficiálně začalo léto :D viz

Kód: Vybrat vše

http://cs.wikipedia.org/wiki/Léto
Uživatelský avatar
Jonny
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 316
Registrován: 27 srp 2014, 12:42

Pánové myslíte že vosk dodo Supernatural je dobrý na zimu? Mám auto v černé metalize. Poměrně často voskovane od mequaris ale chtěl bych vyzkoušet i jiný vosk tak proč ne rovnou top one :D a i v zimě myju auto aspoň jednou týdně dle podmínek tak aby vydržel. Jezdím hodně do Alp na lyže atd..
Odpovědět