Poraďte vhodný přípravek na pneu

Specializovaná sekce s informacemi, jak dobře připravit Váš vůz na drsnější zimní období.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Nezlob se, ale nekomu kdo odmita udelat to, co mu bylo navrhnuto nekolikrat (procist si forum o zakladech pece o auto) a chce vsechno mit doruceno pod nos, tomu nikdo radit nebude.

Jina vec by byla, kdybys napsal "no a ten prispevek prvni je uz dva roky starej, nejsou dneska uz nejaky lepsi pripravky na pneu? a ktery cistic je teda dobry na to prvotni vycisteni?" (je to tento mimochodem :D) ...

Ale jedine, co jsi tady napsal jsou zatim veci "ok a nejaka rada??" ...
dzordzino
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: 26 pro 2012, 09:24

ja jsem poprve na nejakem foru lidi a necham si poradit ale jak vidim tak jste vsichni nervni . ja sem rad za vase rady a vse si proctu kdyz to najdu . Diky za info ....
VWMysak
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: 23 lis 2010, 18:14

A co nechápeš na radě aby sis to tady pročetl? Myslim si, že toto forum není nijak složité a nepřehledné jako jiné fora, aby si se tu nevyznal. ;) Chce to jen trochu zapojit hlavu. :lol:
Uživatelský avatar
Kendik
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 215
Registrován: 09 zář 2012, 20:18

Neprijde mi, ze je tady na Tebe nekdo nervni.Akorat je divne ptat se na veci, ktere jsou tu i dopodrobna rozepsane.
Ja kdyz jsem prisel na toto forum, nejdriv jsem si sam nasel co jsem potreboval a co jsem nenasel na to jsem se az potom zeptal.
Mam to tu cely proklikany skrz naskrz a vyklikavam si tu odtud vedomosti porad dokola kdyz potrebuji a ze je jich tu dost :D
Je to tu myslim dostatecne prehledne, aby se tu daly bez problemu najit informace pro zacinajici i pokrocile detailery. :)
Uživatelský avatar
HanzGTD
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 97
Registrován: 02 srp 2011, 18:18

pattapuf píše:Aby ti to někdo přišel ošetřit? :roll:
Jsi mi připomněl, že už jsem dlouho nebyl na návštěvě v Praze, už mam pěkně vybledlý pneu :lol: :lol:

Aby to nebylo OT, tak bych poradil pročíst si vlákna o přípravcích, podívat se do nabídky shopu a vybrat si podle svýho. Chybu určitě neuděláš s žádnym co tam najdeš. Záleží spíš co ti vyhovuje (lesk-mat, sprej-gel, značka, cena), než na tom jestli někdo napíše, že tohle vydrží a tamto ne, každej má jiný pneu, jiný podmínky provozu a hlavně jiný nároky ;) Měl jsem na pneu asi 8 různých přípravků tak si to můžeš prohlídnout v testech, dával jsem tam fotky a pokusil jsem se to i trochu popsat, třeba ti to trochu pomůže ve výběru :)
Freshly Juiced
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

v pondělí bych měl bejt u tebe ve městě, tak můžem dát pajcung :D Respektive mám vybledlo taky, tak mi je můžeš máznout :mrgreen:
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
dzordzino
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: 26 pro 2012, 09:24

ok dik za info uz jsem si neco procetl a neco malo uz taky vim , jen se zeptam ma nekdo zkusenost stim kdyz mate namalovane bile pneu jako jsou napisi treba michelin . Ono kdyz pres to prejedete pripravkem tak to zcerna asi nejak zalepit?
Uživatelský avatar
HanzGTD
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 97
Registrován: 02 srp 2011, 18:18

Tom píše:v pondělí bych měl bejt u tebe ve městě, tak můžem dát pajcung :D Respektive mám vybledlo taky, tak mi je můžeš máznout :mrgreen:
Sakra.. že já se ozýval :lol: Tak jo ale ty mi za to navoskuješ auto :P Kdy sem vyrážíš, až v pondělí? Ještě nevim na 100pro jestli budu ve městě, ale když budu tak můžem dát nějakej sraz, rovnou bys mi mohl vzít ten šampon co se mi u tebe válí (DJ BTBM 250) :mrgreen:
Freshly Juiced
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Chlapi, čim na zimu natřít mezidveřní gumy? Minulej rok jsem v Kelly koupil nějakej bílej lůj a na focusovi se mámě podařilo otevřít dveře i s gumou z rámu :D Má smysl nějakej gumopajc (tradice nebo VP protectant) nebo doporučíte něco jinýho? Klidně bych to máznul sil. olejem a na jaře to pořádně odmastil a naimpregnoval, ale přijde mi to moc drastický..
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Seal feed
Glycerin (lekarna)
Odpovědět