Specializovaná sekce s informacemi, jak dobře připravit Váš vůz na drsnější zimní období.
Uživatelský avatar
Od Neozin
#44475
Chtěl bych se zeptat, čím myjete v zimě? Minulý rok jsem jel převážně ONR. Abych minimalizoval poškrábání, tak měl roztok v rozprašovači i v kýblu. Prvni jsem rozprašovačem rozmočil nečistoty a dále umyl klasicky bezoplachově.
Prosím, ať se lidi co nemyjí v zimě, nevyjadřují. Děkuji
Uživatelský avatar
Od oxik
#44481
Kazdopadne min nez v lete, za den to mam zase spinavy, ale vesmes nedelam nic jinak nez v lete, maximalne auto trochu predmyju silnejsim MR. Pinkem z penovace.. skoda ze nestihli u nas postavit tu praskovou wapku, jinak bych myl jen osmozou klidne kazdy den
Od dawwe
#56004
Poradíte mi prosím ohledně mytí auta takto v zimě? Celkem se teprve rozkoukávám, zatím řeším kdy začít s mytím auta, vzhledem k tomu, že parkuji jen venku - venku je přes den sice teplo ale v noci mrze a nerad bych vozítku nějak škodil tím, že někde zamrzne voda (maska, u klik, kolem podběhu apod.), tedy z míst kde vodu nedostanu ideálně všechnu. Stejně je to s teplou vodou na veřejné wapce - vzhledem k rozdílu teplot auto vs. wap. Řešíte to nebo ne? Případně jak? :sorry:
Uživatelský avatar
Od BigBang
#56005
6e voda někde zmrzne až tolik nevadí. Vezmi si jak to někdy vypadá, když v noci nasněží, přes den to začne tát a v noci to zase zmrzne. už jsem měl kolikrát takhle auto pod ledem a nic mu to neudělalo. Mytím se voda nikam zvlášť jinam nedostane. Když na wapku dorazíš s vytopeným autem, tak se oknům rozhodně nic nestane ;)
Mercedes Benz C Class

Tak a máme léto, po jarní smr[…]