Podložka pod SPZ

Příhody z detailingu vážně i nevážně.
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

Ondis to je blbost poskytovatel zaruky je zastoupeni te dane znacky a ti maji uvedene smluvni partnery kde to muzes servisovat, vcetne zahranici apod. Prece logicky kdyz se treba z teplic prestehujes do ostravy tak nebudes jezdit na servis pres celou Cr. Kamosovi se pokazil vzduchovy podvozek v nemecku a dokonce mu tam servis zadara vymenil veci co by mu u nas vubec neudelali podepsal papir a ficel dal.

A nemate problem s bl... Co neumi ridit/parkovat a maji tazne? Ja jsem mel snad na kazdem aute otlacene spz od tazneho ted dokonce 2x a jsem rad ze to tam mam napevno a ze trefuji spz a ne naraznik (je to ve spravne vysce)
Uživatelský avatar
Michail
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 549
Registrován: 08 srp 2014, 12:11
Bydliště: Černovice

Chvilku jsem přemýšlel nad tímto: http://www.g3.cz/katalog/suche-zipy-3m/ ... ock-sj3551 Drží to jak přibitý, ale nakonec jsem tam vrazil trochu silnější oboustranku.

Ale dobře si pamatuju, když mi opravovali čumák po menším ťukanci a auto se mi vrátilo s podložkou navzdory tomu, že předtím byla přinýtovaná :D

A rozhodně bych to nesváděl jen na neautorizovaný servisy ;)
F**k me, I'm FRENCH!

K4M Renault Mégane Coupé 1.6 16V, r. v. 1999
F4R Renault Laguna GrandTour 2.0 16V, r. v. 2006
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

mario-fm píše:...A nemate problem s bl... Co neumi ridit/parkovat a maji tazne? Ja jsem mel snad na kazdem aute otlacene spz od tazneho ted dokonce 2x a jsem rad ze to tam mam napevno a ze trefuji spz a ne naraznik (je to ve spravne vysce)
Já s tím problém fakt nemám, protože sám tak v nouzi parkuju. Bohužel tam kde bydlím je extrémně málo parkovacích míst, takže jakýkoliv místo člověk musí využít, jinak by parkoval na druhý straně sídliště. A když není místo, tak se člověk nacpe i do mezery, kdy před ani za autem nikdo neprojde 8-) Pokud by tam ty SPZ nebyly, tak takhle parkovat nebudu (např. Alfa). Člověk ale do toho nesmí vlítnout, musí jen tak s bídou aby se auto pohybovalo a ani značku to nepromáčkne ;)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

mario-fm píše: A nemate problem s bl... Co neumi ridit/parkovat a maji tazne? Ja jsem mel snad na kazdem aute otlacene spz od tazneho ted dokonce 2x a jsem rad ze to tam mam napevno a ze trefuji spz a ne naraznik (je to ve spravne vysce)
Mam, ale ono to funguje i obracene, na vlastni oci jsem videl jak borec se starym favoritem 3x naboural do tazneho na mem aute nez se do te mezery nasoukal :D

A ze stejneho duvodu RZ vpredu nechavam v klasickem plastovem drzaku protoze diky tomu tam je 1 cm "wiggle space" a vzdycky to schyta jen znacka... Na druhou stranu i kdyby tam byla nalepena napevno, tak narazniky jsou strasne flexibilni a uz mnohokrat jsem si overil ze lehke drncnuti na naraznik v nulovych rychlostech (i treba taznym zarizenim) neudela vubec nic - jen ty plechove znacky to promackava, no.

A pokud by to nekomu echt vadilo (jakoze ja svou znacku vyklepaval uz tak 4x prave od podobnych mistru), muze si dopredu hodit repliku co se necha za 600 vyrobit a vypada jak origo. :smile:
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

a nebo to neřešit a jezdit s korýtkem :dance3: 8-)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
jirkaj
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 52
Registrován: 11 říj 2014, 19:56
Bydliště: Vsetín

Tažné je věc záludná... Do mě nacouval z boku čičmunda a tažným se trefil přesně do gumy mezi práh a poklici na zadním kole.
Varianta bez tažného: trefí zadní bok nárazníkem.
Varianta o pár cenťáků vedle: buď promáčklý práh, nebo rozbitá poklice... A teď si vyberte :D
Je fakt, že to bylo štěstí jak sviňa...
Denis
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 106
Registrován: 04 říj 2014, 16:38
Bydliště: Bratislava

martin51253 Ďakujem, to som presne potreboval vedieť :) a máš tam nejakú klasickú ? asi z toho robím vedu :D ale nechcem ju niekde po meste hľadať :D
Lebo mám zálusk na takú akú sem dal Michail :)
Uživatelský avatar
martin51253
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: 22 led 2012, 13:52
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Ta od 3M bude fajn. mam něco podobného.
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

levna reklama vysoka marze :-p
BSD maniac
Odpovědět